Reformy: polska bielizna w stylu art deco

REFORMY to bielizna i kostiumy kąpielowe inspirowane epoką art deco. Pierwsza kolekcja marki pt." 9" to majtki, staniki i body w nowoczesnej, kobiecej odsłonie.

Materiały, z których została uszyta kolekcja to elastyczna dzianina i jedwabne tiule, dzięki czemu każdy zaprojektowany element można używać na dwa sposoby - jako bieliznę oraz jako strój kąpielowy.

Niezaprzeczalnym atutem marki jest architektoniczna konstrukcja, dzięki której REFORMY są jedyne w swoim rodzaju.

Projektantką marki jest Ewelina Rosłaniec, z zawodu architekt. Pomysł na markę oraz pierwszą kolekcję zaczerpnęła z życia

"zawsze miałam problem, żeby kupić stanik czy kostium kąpielowy, który mogłabym założyć na plażę ale też do bardzo wyciętego tank topu czy prześwitującego t-shirtu. Propozycje sieciówek zupełnie nie spełniały moich oczekiwań. W Reformach połączyłam to co najlepsze: formę, materiał, wykonanie oraz kolor."

Ewelina Rosłaniec to absolwentka architektury. Dzięki swojemu doświadczeniu, do projektowania ma podejście techniczne i konstrukcyjne. W kolekcji "9" wyraźnie widać fascynacje projektantki konstrukcją i geometrią.

Przy tworzeniu sesji wizerunkowej kolekcji "9" Rosłaniec współpracowała z fotografką - Kasią Bielską. Reformy to kostiumy kąpielowe i bielizna w jednym. To nowość, która już szykuję kolejne niespodzianki.

Więcej o:
Copyright © Agora SA