Douglas Beauty Studio

Douglas, ekspert w dziedzinie pielęgnacji, makijażu i zapachów zaprasza na wyjątkowe spotkania z makijażystami oraz światowymi markami kosmetycznymi w Beauty Studio. Inicjatywa jest odpowiedzią na wyniki badań TNS OBOP dla Douglas Polska, z których wynika, że Polki poszukują wiarygodnego doradcy, który podzieli się swoją wiedzą.

Douglas Beauty Studio to profesjonalne atelier urody prowadzone przez ekspertów make-upu i specjalistów pielęgnacji. Można tu poznać praktyczne triki wizażystów, wziąć udział w krótkiej lekcji makijażu i poznać najgorętsze premiery sezonu . Bezpłatne, indywidualne konsultacje odbywają się na specjalnie zaaranżowanym stanowisku eksperckim, na którym każdorazowo prezentowane są światy czterech marek - luksusowych i popularnych. Do końca roku odbędzie się kilkanaście tysięcy spotkań zaaranżowanych w 60 centrach handlowych, znajdujących się w 30 miastach w całej Polsce.

"Jest to nasz nowy pomysł na dzielenie się z Polkami wiedzą kosmetyczną. Specjalnie dla naszych klientek stworzyliśmy unikalną przestrzeń, na którą składają się najlepsze produkty, fachowa wiedza i doskonały serwis. Pod okiem naszych konsultantów, w przyjaznej, swobodnej atmosferze, można poznać tajniki makijażu czy sprawdzić najlepsze dla siebie kremy. Każdy gość Douglas Beauty Studio otrzyma również atrakcyjną ofertę promocyjną" - mówi Marek Modzelewski, Dyrektor Zarządzający Douglas Polska.

Pełny kalendarz spotkań w ramach Douglas Beauty Studio znajduje się na stronie www.douglas.pl w zakładce "perfumerie i wydarzenia". Na konsultację można zapisać się telefonicznie - w perfumerii lub bezpośrednio na stoisku.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.