Solar inspiruje na wiosnę!

Marka Solar, znana dotychczas z klasycznego, kobiecego designu tej wiosny nadała świeżego tchnienia polskiemu rynkowi fashion. Kolekcja na sezon wiosna-lato 2012 jak zawsze pełna najświeższych trendów pokazuje, że moda na pozór klasyczna, skierowana do kobiet wkraczających w dorosłe życie nie jest nudna, a wręcz przeciwnie! Projekty Solar to sprawdzone kroje w niesamowitych barwach, zwracające uwagę niebanalnymi printami oraz odważnymi połączeniami kolorystycznymi. Wiosenny Solar to przenikanie się klasyki z awangardą!

To co zachwyca na pierwszy rzut oka to soczystość i szeroka gama kolorów. Podobnie jak w kolekcjach Marc by Marc Jacobs, Missoni czy Tommy Hilfiger, zerwano tu z popularnymi dotąd pastelami i szarościami goniąc, z ogromnym sukcesem, za barwami wiosny. Niewinna biel przeplata się ze słoneczną żółcią, zielenią, intensywną czerwienią czy niezwykle modnymi w tym sezonie fluorescencyjnymi różem i pomarańczą. Istotne jest to, że pomimo całej intensywności barw kolekcja nie traci nic ze znanej dla marki Solar elegancji i klasy.

Świeżości projektom nadają niezwykle oryginalne printy z przenikającymi się kontrastującymi ze sobą kolorami . Zarówno fluorescencyjne barwy jak i połączenie klasycznych bieli i czerni jest tu nietuzinkowe i niezwykle oryginalne. Doskonale skrojone sukienki czy luźne tuniki , stanowią już nie tylko bazę czy tło dla outfitu , ale wychodzą na pierwszy plan opowiadając swoją własną historię. Istotnym elementem kolekcji jest także biżuteria , która zarówno barwami jak i formą nie pozwala zapomnieć o nadchodzącym lecie.

Charakterystyczne, masywne formy, nawiązujące designem do pokazów największych światowych projektantów to coś co wyróżnia markę Solar spośród marek odzieżowych na polskim rynku.

A kolorystyczne szaleństwo kolekcji, którego często brakuje na polskich ulicach sprawia, że jest ona absolutnym must have sezonu!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.