Jesienna kolekcja Marka Wójcickiego w Kate&Kate

W Kate&Kate jest już dostępna nowa, jesienna kolekcja Marka Wójcickiego - jednego z najbardziej utalentowanych polskich designerów biżuterii, którego styl docenił m.in. Christian Lacroix, Thierry Mugler, Ungaro, a także Swarovski.

Marek Wójcicki na stałe współpracuje ze Swarovskim, dla którego tworzy kolejne kolekcje biżuterii. W jego jesiennej kolekcji pojawia się więc charakterystyczna złota siatka cotte de maille, praktyczne kolczyki i pierścienie, których elementy, w zależności od okazji i nastroju, można odczepiać, bądź ze sobą łączyć, a także kolorowe kryształy, które w tym sezonie są wyjątkowo ostre w swej formie.

"Kolekcja Marka Wójcickiego jest doskonałym uzupełnieniem jesiennych propozycji biżuterii Kate&Kate. Jej nowatorstwo i nawiązanie do wiosny widać w kwiecistym motywie - Iconic Flowers, pojawiającym się w każdym elemencie kolekcji - naszyjniku, kolczykach, pierścieniu czy bransolecie. Nowa kolekcja to także potrzeba nadania biżuterii zupełnie nowego wymiaru. Stąd pomysł na multibiżuterię, którą w zależności od naszych potrzeb, okazji, nastroju możemy dostosowywać odczepiając, bądź dodając do niej kolejne elementy. To genialne rozwiązanie dla kobiet, które kochają zmiany " - powiedziała Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

W kolekcji Marka Wójcickiego znaleźć można zarówno długie naszyjniki zwieńczone charakterystycznym dla projektanta asymetrycznym elementem z wielobarwnych kryształów, jak i bransoletki, kolczyki oraz pierścienie. Największą nowością są natomiast propozycje cotte de maille, zbudowane na złotej siatce, wyplecionej z cienkich łańcuszków, zwieńczone dużymi kryształami w trzech kolorach.

Ceny biżuterii z kolekcji Marka Wójcickiego wahają się od 450 do 1600 zł.

Copyright © Agora SA