Kolekcja Balmain x H&M: mamy wszystkie zdjęcia z kampanii!

Ubrania oraz dodatki sygnowane logo Balmain x H&M już 5 listopada trafią do sprzedaży. Zarówno szwedzka marka, jak i sam projektant domu mody doskonale wiedzą, jak podgrzewać atmosferę wokół tej kolekcji. Zdjęcia bogato zdobionej sukienki pojawiły się już na Instagramie popularnej modelki Gigi Hadid oraz blogerki Maffashion, a teraz pozostałe elementy kolekcji podziwiać możemy na oficjalnych zdjęciach kampanii.

Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny Balmain, postanowił odświeżyć bestsellerowe projekty marki z lat 2012-2014, dlatego w kolekcji stworzonej dla H&M znajdziemy najbardziej rozpoznawalne sukienki, którymi zachwycały się światowe gwiazdy. Bogato zdobione, ręcznie wyszywane modele do złudzenia przypominają te, które podziwiać mogłyśmy (niestety tylko na zdjęciach) w ubiegłych sezonach.

Głównym celem dla mnie, jako projektanta jest rozmowa z moim pokoleniem. H&M daje mi jedyną w swoim rodzaju okazję do wprowadzenia wszystkich w świat Balmain, realizację odrobiny swoich marzeń (...). Współpraca z H&M była dla mnie niesamowicie naturalna, ponieważ H&M jest jedyną marką , z którą wszyscy czują się związani (...) - mówi projektant.

MaffashionMaffashion Instagram Maffashion Instagram Maffashion

Sukienka z kolekcji Balmain x H&M trafiła już do szafy polskiej blogerki Maffashion. Nam przyjdzie jeszcze poczekać kilka tygodni na zakupy. Kolekcja składająca się z ubrań oraz dodatków dla kobiet i mężczyzn trafi do sprzedaży do 250 sklepów na całym świecie oraz sklepu online już 5 listopada. Będzie to zapewne jedna z najdroższych kolekcji, jaka powstała do tej pory dla marki H&M. Sukienka, którą widzicie na zdjęciu blogerki kosztować będzie około 2 tysięcy złotych, a prawdopodobnie nie będzie to najdroższy element tej linii.

Zobacz, jakie ubrania i dodatki znajdziesz w kolekcji Balmain x H&M >>

Zobacz wideo
Kupisz coś z kolekcji Balmain x H&M?
Więcej o:
Copyright © Agora SA