Britney Spears zaprojektowała kolekcję bielizny

Britney Spears, ikona popkultury i gwiazda muzyki pop, zaprojektowała swoją pierwszą autorską kolekcję bielizny nocnej - The Intimate Britney Spears. Już 9 września, podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, odbędzie się premiera tej kolekcji. Następnie ekskluzywna bielizna trafi do sklepów na całym świecie. W Polsce dostępna będzie w salonach marki Gatta.

Gatta, oferując co sezon bardzo bogate i różnorodne kolekcje odzieży i dodatków, odpowiada na potrzeby wszystkich kobiet. Aby zaspokoić oczekiwania tych, które szukają wyjątkowej, seksownej bielizny - Gatta wprowadza do swoich salonów kolekcję The Intimate Britney Spears.

Britney Spears GattaBritney Spears Gatta Gatta Gatta

"Zdecydowaliśmy się wprowadzić kolekcję Britney Spears, bo ujął nas jej klasyczny, a jednocześnie zmysłowy i seksowny design. Wszystkie produkty Gatta są komfortowe, niemalże jak druga skóra. Taka sama jest nowa bielizna The Intimate Britney Spears, która już pod koniec września dostępna będzie w naszych salonach" - powiedziała Monika Kazimierczak, Marketing Manager Gatta.

Britney Spears dla marki GattaBritney Spears dla marki Gatta Gatta Gatta

Linia The Intimate Britney Spears zawiera nie tylko zmysłowe i kobiece zestawy bielizny, kimona oraz topy, inspirowane modą vintage, ale także wygodne propozycje stroju codziennego. Kolekcja charakteryzuje się niezwykłą dbałością o szczegóły - zachwycają jej wykończenia i dodatki: szydełkowe, satynowe oraz koronkowe detale.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.