Dżinsowa kolekcja Moodo

Denimowa kolekcja MOODO to m.in. ultrakobiece rurki i spódnice mini w ponadczasowych odcieniach indygo, granatu czy marmurku.

Dżinsowa inspiracja MOODO sięga najpierw lat 70-tych, w których denim oznaczał prostotę i użytkowość, po subkulturową symbolikę jeansu lat 80-tych aż do czerwonych dywanów i ikon wielkiego kina, którzy chętnie go nosili.

Dżinsowa kolekcja Moodo

W 2010 roku denim wyszedł z ukrycia pojawiając się na największych wybiegach u Chloe, D&G i Ralpha Laurena. Dżinsowy uniform stał się ulubionym strojem codziennym modelek i największych gwiazd.

Tej wiosny denim ponownie powraca nie tylko na największe wybiegi, ale też staje się mocnym trendem streestylowym. Projektanci MOODO proponują tej wiosny łączenia odcieni jeansu od lekkiego błękitu, po indygo i głęboki granat . Dominujące formy to koszule połączone ze spodniami typu skinny, katanki i szorty z etnicznymi łączeniami. Obowiązującymi motywami jeansowego trendu są specyficzne barwienia, ozdobne dżety oraz przetarcia , które z pewnością sprostają gustom wszystkich wymagających miłośniczek mody.

Mat. prasowe

WIĘCEJ UBRAŃ Z DŻINSOWEJ KOLEKCJI MOODO ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.