Sportowe biustonosze Freya Active

Freya Active zaprezentowała swój nowy biustonosz sportowy UW Crop Top Sports Bra, który odpowiednio podtrzymuje biust i zapewnia komfort podczas ćwiczeń.

Freya Active przedstawiała badania, z których wynika, że ponad 70% kobiet odczuwa ból piersi podczas uprawiania sportu. Marka przedstawiała więc biustonosz, który nie tylko zapewni ćwiczącym kobietom komfort oraz wygodę ale i piękny, jędrny biust. Dzięki modelowi UW Crop Top Sports Bra biust nie ulegnie deformacji w związku z ćwiczeniami, które w innym przypadku narażają go na nieodwracalne rozciągnięcie skóry i więzadeł podtrzymujących piersi.

Sportowe biustonosze Freya Active

Konstrukcja biustonosza została profesjonalnie zaprojektowana, aby zapewnić piersiom wsparcie, rozdzielenie i ładny kształt. Biustonosz jest wyjątkowy, ponieważ przeszedł przez cykl przełomowych pomiarów w dziedzinie badań piersi, które do tej pory jeszcze nigdy wcześniej nie zostały wykonane.

Badania skupiły się aż na trzech czynnikach: stopniu deformacji biustu, odczuwanym bólu oraz mimowolnym ruchu piersi podczas ćwiczeń. Podczas badań zastosowano aż 19 punktów odczytu danych i eksperymentowano na 7 różnych rozmiarach biustonoszy: od 70 FF do 80 E.

Sportowe biustonosze Freya Active

Badania wykazały, że w testowanych biustonoszach (70 FF - 80 E) ból odczuwany podczas ćwiczeń zmniejszył się o 97 % w porównaniu do ćwiczeń w tradycyjnym biustonoszu. Co więcej, badania wykazały, że ćwiczenia w biustonoszu sportowym Freya Active zmniejszają mimowolny ruch piersi nawet o 92 %. Testerki biustonosza Crop Top Sports Bra uważają, że zapewnia on o 20% lepsze wsparcie dla biustu niż biustonosze konkurencyjnych marek. Biustonosz został doceniony również za wygląd, stylistykę oraz ofertę rozmiarową.

Nowy biustonosz marki Freya Active jest dostępny w rozmiarach: 75-90 B, C 60-90 D-G 60-85 GG 65-80 H, w dwóch kolorach: Electric Black oraz Indigo. Biustonosz został zaprojektowany na wzór topu więc nie ma konieczności zakładania na niego dodatkowej odzieży. Jest to uniwersalna propozycja dla kobiet, które ćwiczą w klubach fitness, dla osób kochających bieganie lub inne sporty, które wywołują intensywny ruch biustu.

Jessica Mellet

Bieliznę sportową firmy Freya Active nosi m.in. Jessica Mellet - słynna trenerka Zumby.

Więcej informacji na www.freyalingerie.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA