Sezon na zamsz

Mniej drapieżny niż skóra. Elegancki i bardzo stylowy. W tym sezonie w jasnych pastelach i naturalnych kolorach. Na ubraniach i w dodatkach.

Na wierzch

Kurtka lub płaszcz ze skóry dodają ci zadziorności, te same fasony uszyte z zamszu są bardziej subtelne. Zamsz wydaje się stworzony z myślą o wiosennych ubraniach. Miękki i delikatny, doskonale nadaje się na lekkie kurtki, płaszcze i żakiety, dodając tym fasonom wdzięku i lekkości. Najmodniejsze w sezonie pastelowe kolory zamszowych okryć tylko ten efekt wzmacniają.

Płaszcz Reserved, zamsz 289 zł, rozmiary: 34 - 42

Kurtka C&A, zamsz, 379 zł, rozmiary: 32 - 44

Kurtka CM Nadarzyn box Szadras 172, zamsz, rozmiary: 36 - 40

Blisko ciała

Noś zamsz inaczej niż zwykle! W tym sezonie szyje się z niego szorty, sukienki i bluzki. Zamszowa spódnica to nic nowego, ale bluzka? Nowością jest zamsz cienki jak tkanina, układający się jeszcze bardziej miękko niż dotychczas. Projektanci szyją z niego ubrania i minimalistycznych fasonach. Prosty krój urozmaicają niezwykłe zdobienia: wycięte laserowo w zamszu wzory, falbany, sznurowania, a nawet draperie. Całość wygląda jednak nadal bardzo elegancko i subtelnie.

Top Naf Naf, zamsz, 1159 zł, rozmiary: 36 - 42

Sukienka Ochnik 799 zł, zamsz, rozmiary: XS - XXL

Kamizelka H&M 99 zł, rozmiary: 34 - 42

Spódnica Morgan 389 zł, zamsz, rozmiary: S-L

Dodatki

Zamsz w dodatkach jest cudownie uniwersalny - równie dobrze wygląda mroźną zimą, jak w upalne lato. Czas na dodatki w nasyconych kolorach: pomarańczowe, koralowe, niebieskie...Kiedy okoliczności nie pozwalają na kolorystyczne szaleństwo, wybierz buty i torebkę w stalowych  szarościach i spłowiałych beżach. Wyglądają na lżejsze od skórzanych , a są równie eleganckie.

Kopertówka Topshop 179 zł zamsz

Torebka Ryło 219 zł zamsz

Szpilki Quazi 229 zł zamsz rozmiary: 36 - 41

Torebka CCC 79 zł imitacja zamszu i skóry

Botki Venezia 179 zł zamsz, rozmiary: 35 - 41

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.