Okulary przeciwsłoneczne - stylizacje z okularami w roli głównej

Okulary, to bardzo stylowy dodatek do każdej stylizacji! Co więcej, warto je nosić dla naszego zdrowia.

Okulary zimą?

Oczywiście. Kiedy na niebie pojawią się promyki zimowego słońca, nie ma lepszego dodatku do Twojej stylizacji niż okulary przeciwsłoneczne. Gwiazdy noszą je by osłonić się przed paparazzi, ale również po to, by wyglądać naprawdę stylowo i zatuszować oznaki nieprzespanej nocy.

Zdrowy dodatek

O nasze oczy powinniśmy dbać przez cały rok. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zwłaszcza zimą promieniowanie słoneczne jest o wiele bardziej niebezpieczne niż latem. Otóż, śnieg odbija groźne promieniowanie, które dociera do naszych oczy z większym natężeniem. Może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie, jeśli odpowiednio nie będziemy się zabezpieczać. Okulary powinny mieć przede wszystkim wysoki filtr UV. Istotną rzeczą jest polaryzacja, która redukuje stopień promieni UV, które docierają do naszych oczu.

Modna na klasykę

Okulary przeciwsłoneczne, to świetny dodatek do naszej stylizacji. W modzie pozostają kultowe Ray Bany oraz lenonki. Zwłaszcza te drugie łączą się z panująca obecnie modą na lata 70., czyli styl hippie. Okulary przeciwsłoneczne dobieramy do kształtu naszej twarzy. Przy okrągłych buziach lepiej będą wyglądać fasony o wydłużonym kształcie. Panie o ze szczupłą twarzą i z wystającymi kośćmi policzkowymi mogą pozwolić sobie na okrągłe modele np. lenonek. Oto kilka naszych propozycji prosto ze stylowych ulic.

Stylizacje z okularamigroszki.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: