Niestandardowe sukienki na studniówkę w czerniach i szarościach - gotowe stylizacje

Lubisz wyróżniać się z tłumu i chcesz na swojej studniówce mieć niestandardową sukienkę? Zobacz kilka naszych gotowych stylizacji i wybierz jakąś dla siebie.

Grudzień to z pewnością najlepszy miesiąc dla wszystkich sieciówek i nie tylko. Oprócz świątecznych zakupów rodzice wraz z nastoletnimi dziewczynami poszukują idealnej sukienki na studniówkę. Sklepy w swoich ofertach mają zarówno długie jak i krótkie kreacje, jakich nie powstydziłyby się gwiazdy na czerwonym dywanie. Koktajlowe czy nawet w wersji super mini. Którą sukienkę na studniówkę zatem wybrać, spośród tak wielkiego wyboru?

Wszystko zależy od oprawy studniówkowego balu. My pomożemy wam troszkę w tym wyborze i podpowiemy, co w tym sezonie będzie królowało na parkietach. Sukienki na studniówkę proponują jak zawsze takie brandy jak Zara i H&M, gdzie możesz nabyć sukienkę już od 139 zł. W Mango zaś pojawiły się też droższe suknie z aksamitu, czy nawet jedwabiu, które to w tym sezonie będą absolutnym must havem każdej kochającej modę dziewczyny.

Klasyka gatunku czyli kolor czarny. Suknie w tych kolorach są dla każdego, bez wyjątku. W tym sezonie obowiązkowo długa, do samej ziemi...

Sukienki na studniówkęZestaw 1 - czerń

 

Alternatywą dla czarnej sukienki może być oczywiście szara, bądź czarna ale z bardzo dużymi wcięciami. Szpilki to absolutny must have, dlatego nie uznajemy żadnych innych.

 

 

Sukienki na studniówkęZestaw 2 Szara i czarna

 

Lubisz łączyć kolory? Do szarej sukni dobierz kolorowe dodatki takie jak np. łososiową kopertówkę i szpilki z motywem węża. Do czarnej sukienki zdobionej kamieniami dobierz świecące buty i nadaj stylizacji charakteru.

 

Sukienki na studniówkęZestaw 3 szara, czarna 2

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl