Najciekawsze etui na smartfon - pomysł na mikołajkowy prezent

Przydatny pokrowiec na telefon jest świetnym pomysłem na drobny upominek. Sprawdź razem z nami najciekawsze modele.

Przy wyborze mikołajkowego prezentu liczy się gest, to, że o kimś pomyśleliśmy. Z pewnością nawet drobne upominki ucieszą obdarowanego. Świetnym prezentem na Mikołajki są etui na smartfon.

Dlaczego warto używać etui?

Pokrowce na smartfon przydają się z kilku powodów. Po pierwsze, chronią nasze telefony przed uszkodzeniami mechanicznymi i minimalizują straty. Część z nich zabezpiecza obudowę, inne modele zapobiegają porysowaniu ekranu. Etui na smartfon poprawia jego wygląd, uatrakcyjnia. Niektóre pokrowce są ozdobione zabawnymi nadrukami, które rozśmieszą nas za każdym razem, gdy na nie spojrzymy.

Jak wybrać odpowiedni model?

Rodzaje pokrowców są różne: zakładane na obudowę, w formie kieszonki, do której chowa się telefon czy portfela ze specjalną częścią wydzieloną na smartfon. Etui mogą być plastikowe, skórzane, z ekoskóry czy filcowe. Przy wyborze fasonu należy kierować się przede wszystkim modelem naszego telefonu. Najwięcej etui dostaniemy na najpopularniejsze smartfony marki Iphone i Samsung. Najlepiej jednak zmierzyć czy nasz telefon mieści się w wybrany pokrowiec.

Różnorodne wzory

Etui na smartfon mogą być ozdobione diamencikami, perełkami czy dżetami. Najpopularniejsze są modele z kolorowymi grafikami. Znajdziemy na nich rysowane postacie, podobizny ulubionych gatunków zwierzaków (najwięcej etui jest z psami i kotami) czy miast, motywy kwiatowe. Ciekawą propozycją są etui na smartfon z cytatami z bajek, książek czy aforyzmami. Światowe domy mody oraz projektanci także oferują swoje pokrowce na telefony, etui znalazły się między innymi w ofercie marki Guess, Versace czy Micheala Korsa.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl