Prezenty na Mikołajki

Mikołajki tuż tuż. Czas rozejrzeć się za prezentami!

Równo za miesiąc będą Mikołajki. Czas powoli rozglądać się za upominkami dla bliskich! Zobacz nasze pomysły prezentów mikołajkowych dla niej, dla niego i dla dziecka.

Dla niej

Prezent na Mikołajki może być cieplutkim drobiazgiem. Mamie, siostrze lub przyjaciółce możesz kupić rękawiczki, nauszniki albo ciepłą czapę. Jeśli któraś z nich lubi wypieki, pomyśl o foremkach na świąteczne ciasta i ciasteczka. Miłym upominkiem są pomysłowe i ładnie zapakowane kosmetyki.

Dla niego

Prezentem mikołajkowym dla niego może być ciekawa książka albo płyta ulubionego wokalisty. Praktyczny i przydatny jest kubek termiczny. Możesz poszukać koszulki z ciekawym lub zabawnym napisem lub kupić jakiś element z akcesoriów. Może nim być portfel lub etui na klucze.

Dla dziecka

Na pewno wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na Mikołajki . Ucieszą je słodycze i kalendarze adwentowe. Dobrym sposobem na zapełnienie długich zimowych wieczorów będą prezenty mikołajkowe w postaci gier planszowych. Twoje dziecko lubi rysowanie? Kup mu zestaw do malowania z farbkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.