Oksfordki na platformie - hit czy kit?

Dla jednych obciach, dla drugich zjawisko sezonu - co powiecie na buty na grubej podeszwie?

Sznurowane buty na grubej podeszwie to dosyć kontrowersyjny trend ostatnich sezonów. Jedni je uwielbiają, inni wyśmiewają. Nasze pierwsze skojarzenie, patrząc na ten model obuwia, kieruje się ku japońskiej kulturze i fanom popularnych komiksów manga. Same przyznacie, że w oksfordkach na koturnie wygląda się trochę "inaczej", ale jednocześnie intrygująco. Bardzo ciekawa alternatywa dla butów na wysokim obcasie, gdyż na pewno są o wiele wygodniejsze, a zawsze dodadzą nam kilka centymetrów.

Modne obuwie - oksfordki na koturnie

 

A.S.98, sixtyseven, Zign, Louis Norman

Zaczynając od klasycznych modeli - o ile można je tak nazwać - patrząc z góry niczym nie różnią się od zwykłych oksfordek na płaskim obcasie. Mają dokładnie taki sam profil i sposób szycia. Jedyną różnicę stanowi dodatkowa platforma. Takie buty możecie nosić do casualowych stylizacji, gdyż świetnie prezentują się właśnie szczególnie w street looku. Chcecie dodać odrobinę ekstrawagancji eleganckiej stylizacji? Załóżcie oksfordkki na grubej podeszwie do modnych culottów i długiego płaszcza.

 

 

Ekstrawaganckie buty - oksfordki na koturniePatrizia Pepe, Paloma Barcelo, Patrizia Pepe

 

Jeszcze bardziej ekscentryczne modele oksfordek na koturnie to m.in. modele z typowo sportową podeszwą, posiadające fantazyjne kolory, wzory i zdobienia lub całkiem kosmiczne buty obsypane brokatem. W tak szerokim wyborze modeli oksfordek na grubej podeszwie na pewno znajdziecie odzwierciedlenie swoich najdziwniejszych fantazji.

 

Niecodzinne oksfordki na grubej podeszwieT.U.K., Paloma Barcelo, T.U.K.

 

Jeżeli szukacie oksfordek na grubej podeszwie koniecznie zobaczcie propozycje marek T.U.K., Patrizia Pepe oraz Paloma Marcelo - zdecydowanie największy wybór z dużą dozą fantazji, ale "klasyki" też znajdziecie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

 


Więcej o: