Księżycowe trendy, czyli ubrania i dodatki w kolorze srebra

Ostatnio głośno zrobiło się wokół księżyca, więc to chyba najlepszy czas, na małą, kosmiczną inspirację...

Dzisiejszej nocy to księżyc był tematem numer jeden. Skoro skradła nam atencję na kilka dobrych godzin, nie mogło się to obyć bez stylowych inspiracji. Z tej nieprzespanej przyczyny mamy dla Was przegląd ubrań i dodatków obsypanych księżycowym pyłem. Ciężko dorównać zjawiskowemu księżycowi, ale z odrobiną fantazji mogą wyjść Wam stylizacje nie z tej ziemi!

Srebrne ubrania i dodatki to zdecydowanie chłodny odcień. Najlepiej prezentują się w nim blondynki i jasnej cerze, ale to tylko sugestia. Oczywiście żadna brunetka nie powinna sobie odmawiać z tego względu założenia świetnej srebrnej bluzy. Sukienki koktajlowe w kolorze srebrnym lub obsypane księżycowym pyłem to idealny wybór na specjalną okazję. Genialnie prezentują się w eleganckim otoczeniu i robią oszałamiające wrażenie. Jednak uwaga! Decydując się na ten kolor pamiętajcie, ze wówczas lepiej postawić na minimalizm w dodatkach, aby nie wyglądać na "przestrojoną".

W casualu srebro prezentuje się wcale nie gorzej. Total looki to ekstrawagancja dla odważnych. Jeśli jednak lepiej czujesz się w czymś mniej rzucającym się w oczy - wybierz jeden lub dwa elementy garderoby w tym kolorze, np. bluzę, spódnicę lub obuwie czy torebkę.

Srebro to dobry pomysł na oderwanie od szarej rzeczywistości - koniecznie sprawdź to w naszej galerii!

Więcej o: