Zakupy w sieci: oryginalna biżuteria, która ożywi każdą stylizację

Niepotrzebna ci kolejna, wystrzałowa sukienka. Postaw na nietypową biżuterię, która odmieni wszystko, co masz w szafie.

Kochamy kupować nowe ubrania, ale nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić. Czasem wystarczy jednak ciekawy dodatek, dzięki któremu zwyczajna sukienka - od lat leżąca na dnie naszej szafy nabierze nowego charakteru. Może to być naszyjnik, bransoletka, pierścionek lub cały zestaw. Gdzie znaleźć oryginalną i ciekawą biżuterię?

pl.dawanda.comkolaż groszki.pl

Jeśli szukacie niebanalnych dodatków warto zajrzeć na DaWandę - międzynarodowy portal z produktami handmade i design. Na polskiej DaWandzie znajduje się ponad 2,5 tysiąca butików z produktami z niezależnych polskich pracowni autorskich. Z oferty butiku wybrałam najciekawsze propozycje unikatowej biżuterii. Są wśród nich m.in. przepiękne kolie z metalu, wisiorki z mosiądzu, bransoletki z filcu i cekinów oraz pierścionki ze złota.

Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie. Dzięki takim dodatkom zachwycisz wszystkich swoim wyglądem przy wigilijnej kolacji i podczas sylwestrowej imprezy.

Kochamy kupować nowe ubrania, ale nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić. Czasem wystarczy ciekawy dodatek, dzięki któremu zwyczajna sukienka od lat leżąca na dnie naszej szafy, nabierze nowego charakteru. Może to być naszyjnik, bransoletka lub pierścionek, albo cały zestaw. Gdzie znaleźć oryginalną i ciekawą biżuterię?
Jeśli szukacie niebanalnych dodatków warto zajrzeć na DaWandę - międzynarodowy portal z produktami handmade i design. Na polskiej DaWandzie znajduje się ponad 2,5 tysiąca butików z produktami z niezależnych polskich pracowni autorskich. Z oferty  butiku wybrałam najciekawsze propozycje unikatowej biżuterii. Są wśród nich m.in. przepiękne kolie z metalu,  wisiorki z mosiądzu, bransoletki z filcu i cekinów oraz pierścionki ze złota lub ozdobione koralikami.
Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie. Dzięki takim dodatkom zachwycisz wszystkich swoim wyglądem przy wigilijnej kolacji i podczas sylwestrowej imprezy.
Więcej o: