Puma By Rihanna - pierwsze buty z nowej kolekcji - Zobacz je u nas!

Zobacz pierwszy model butów zaprojektowanych przez Rihannę - Puma Creeper.

Marka Puma wraz ze swoją ambasadorką, którą jest Rihanna, prezentują właśnie pierwszy model butów zaprojektowanych przez piosenkarkę. Noszą nazwę Creeper.

Inspiracją dla butów Puma Creeper stał się punk-rockowy styl oraz klasyczny model butów Suede popularnych w latach 70., kiedy to punk przeżywał swój rozkwit. Suede stały się ulubionym modelem Rihanny. Zaprojektowane przez nią Creepery pojawią się w wersji na podwyższonej platformie i dostępne będą w trzech kolorach: czarno-białym, czarnym oraz beżowym.

Tak sama Rihanna wypowiada się na temat nowego modelu:

Jestem niezwykle podekscytowana pokazując światu buty Puma Creeper. Współpraca z Pumą dała mi możliwość stworzenia rzeczy zaskakujących i unikatowych. Bardzo zależało mi na tym, aby sięgnąć do ich archiwów i zaprojektować klasyczne modele w moim stylu. Cieszy mnie także to, że w kampanii kolekcji towarzyszy mi Travi$ Scott.

Travi$ Scott to producent muzyczny, muzyk oraz bliski przyjaciel Rihanny. Pojawili się razem również podczas pierwszej kampanii kolekcji Fenty, nad którą Rihanna sprawowała nadzór kreatywny.

Premiera nowego modelu w Polsce odbyła się dniach 19-20 września podczas Sneakerness Warsaw. Oprócz modelu zaprojektowanego przez Rihannę można było zobaczyć także buty, które postały przy współpracy z ICNY oraz modele, które znajdą się ofercie w następnym sezonie jak: Disc Blaze Cell, R698 Mid Street czy Blaze Of Glory Roxx.

Buty Puma Creeper oraz modele z przyszłego sezonu możesz obejrzeć u nas w galerii powyżej.

 

Więcej o: