Rimmel Scandaleyes Kohl Kajal

Nowa wodoodporna konturówka ScandalEyes Kohl Kajal to kredka, która z łatwością rysuje perfekcyjną i wyrazistą linię wokół oka. Niebanalny efekt można uzyskać nakładając ją na cień lub na kilka cieni na raz, dzięki czemu oko staje sie charakterystycznie wyraziste.

Kobiety Dalekiego Wschodu jako pierwsze wynalazły sposób na malowanie wyrazistych oczu. Ich oryginalny proszek antymonowy, mikstura do podkreślania oczu dziś znalazła lepsze zastępstwo -  konturówkę Rimmel ScanadalEyes Waterproof Kohl Kajal. Ta wodoodporna kredka utrzymuje linie oka przez cały czas noszenia. Delikatna i kremowa formuła ołówka daje komfort wyjątkowo trwałego proszku. Wkład ołówka jest miękki, a zawarte w nim pigmenty sprawiają, że kolor jest mocny i trwały. Kolor kredki jest tak intensywny, dzięki czemu podkreślone oko staje sie wyraziste i oryginalne. Każda kobieta wie, że sekret dobrego makijażu to przede wszystkim jego trwałość.

Wodoodporna konturówka Rimmel ScandalEyes Khol Kajal jest również odporna na ciepło, co sprawia, że można się nią cieszyć do 10 godzin. Kredka sprosta każdej sytuacji... od porannej gonitwy w pracy przez popołudniową galę w teatrze do nocnej wędrówki po klubach z dziewczynami. Kredka pozostawia jedyną wątpliwość: który z 7 odcieni wybrać?

Można sięgnąć po klasyczny szyk w kolorze ciepłego brązu, lśniącej czerni. Można błyszczeć metalicznie dzięki srebrnej lub złotej propozycji. Można zaszaleć ekstrawaganckim intensywnym turkusem. Skądkolwiek pochodzi inspiracja do podkreślenia oka, czy z wybiegu czy z obserwacji londyńskiej ulicy, wodoodporna konturówka Rimmel ScandalEyes zapewni odcień na każdą okazję.

Konturówka Rimmel ScandalEyes Waterproof Kohl Kajal zachwyca również swoim opakowaniem. Smukła i elegancka w kolorze kredki ujawnia efektowny kolor, a skandalicznie duże, srebrne logo sprawia, że nie sposób pomylić go z dawnym proszkiem antymonowym. Na kredce widnieje brytyjski wzór flagi.

 

Kredka ScandalEyes Waterproof Kohl Kajal 1,2g ok. 18 zł

Już w sklepach!

Więcej o: