Kocie okulary od Stereostore

Wielbicielki retro, lat 50. i lekko drapieżnego stylu, zakochają się z pewnością w okularach Stereostore.
Kocie okulary od Stereostore Wielbicielki retro i drapieżnego stylu zakochają się w okularach Stereostore Wielbicielki retro i drapieżnego stylu zakochają się w okularach Stereostore. Takie oprawki nawiązują do stylu lat 50., podobne modele nosiła Audrey Hepburn. Dobór dobrych oprawek okularów to kluczowa sprawa. Szukamy czegoś, co podkreśli nasz styl, wyrazi osobowość i uczyni naszą twarz bardziej interesującą. Odkąd na fali jest retro, koci kształt okularów, bardzo popularny wśród słynnych pin-up girls, jest bardzo pożądany. Groszki, sukienki z mocno zaznaczoną talią, równe grzywki idealnie wpisują się w styl retro. Równie dobrze okulary te wyglądają w wydaniu rockowym. Ze skórzanymi wąskimi spodniami, bluzka z kołnierzykiem i małym kucykiem będą wyglądały trochę bardziej współcześnie. Dodatkowo ten model oprawek wyszczupla twarz, rzeźbi kości policzkowe, pięknie podkreśla brwi, wystarczy pomalować na czerwono usta. Takie oprawki nawiązują bezpośrednio do stylu lat 50., podobne modele nosiły Audrey Hepburn i Marylin Monroe - był to wtedy najbardziej szykowny typ oprawek wykonany najczęściej z szylkretu lub przejrzystego plastiku. Do mody ponownie powróciły w latach 80., współcześnie pokazują się w nich celebrytki i gwiazdy sceny: Katy Perry, Rihanna, Kelly Osbourne, Doda oraz królowa burleski - Dita von Teese. Wiele dla powrotu tych pięknych okularów zrobiła kolekcja Toma Forda z kultowym już modelem "Cat's Eye", oraz "kocia" kolekcja okularów Prady. Okulary typu "kocie oczy" znajdziecie w nowej kolekcji Stereostore. Dostępne są trzy modele w kolorach czarnym, czerwonym oraz białym. Do kupienia w sklepach Stereostore i na stronie www.stereostore.pl.

Dobór dobrych oprawek okularów to kluczowa sprawa. Szukamy czegoś, co podkreśli nasz styl, wyrazi osobowość i uczyni naszą twarz bardziej interesującą.

Odkąd na fali jest retro, koci kształt okularów, bardzo popularny wśród słynnych pin-up girls, jest bardzo pożądany.

Groszki, sukienki z mocno zaznaczoną talią, równe grzywki idealnie wpisują się w styl retro. Równie dobrze okulary te wyglądają w wydaniu rockowym. Ze skórzanymi wąskimi spodniami, bluzka z kołnierzykiem i małym kucykiem będą wyglądały trochę bardziej współcześnie.

Dodatkowo ten model oprawek wyszczupla twarz, rzeźbi kości policzkowe, pięknie podkreśla brwi, wystarczy pomalować na czerwono usta.

Twarz w takich oprawkach od razu robi się interesująca, Stereostore, 29,90 zł

Takie oprawki nawiązują bezpośrednio do stylu lat 50, podobne modele nosiły Audrey Hepburn i Marylin Monroe - był to wtedy najbardziej szykowny typ oprawek wykonany najczęściej z szylkretu lub przejrzystego plastiku. Do mody ponownie powróciły w latach 80, współcześnie pokazują się w nich celebrytki i gwiazdy sceny: Katy Perry, Rihanna, Kelly Osbourne, Doda oraz królowa burleski - Dita von Teese.

Wiele dla powrotu tych pięknych okularów zrobiła kolekcja Toma Forda z kultowym już modelem 'Cat's Eye', oraz 'kocia' kolecja okularów Prady.

Okulary typu 'kocie oczy', znajdziecie w nowej kolekcji Stereostore. Dostępne są trzy modele w kolorach: czarnym, czerwonym, oraz białym.

Wszystkie kosztują 29,90 zł

Do kupienia w sklepach Stereostore i na stronie www.stereostore.pl

Więcej:

Liberina, retro kopertówki ze skóry

Torebki z poprzedniej epoki - Liberina

Więcej o: