Przegląd: kolorowe szpilki wieczorową porą

Masz dość czarnych szpilek? Postaw na kolor!
Kolorowe szpilki na noc Masz dość czarnych szpilek? Postaw na kolor! Karnawał: Wybierz buty w kolorze dobranym do swojego typu urody. Postaw na jeszcze jeden akcent o barwie butów, a resztę stroju uzupełnij neutralnym kolorem Na dworze biało, a w naszych szafach na buty czarno. Od lat pasuje do nas zasłyszane w jednym z programów telewizyjnych stwierdzenie: "Polki lubią wszystkie kolory butów, byle były czarne". Także podczas zimowych okazji mamy zamiar założyć szpilki o tej barwie. Może jednak przekonamy Was do zmiany zdania? Dlaczego kolorowe? Pierwszym nasuwającym się argumentem jest nuda na ulicach. Wyróżnij się z tłumu i wybierz buty w kolorze dobranym do swojego typu urody i garderoby. Postaw na jeszcze jeden drobny akcent o barwie butów, a resztę stroju uzupełnij innym, neutralnym w odbiorze kolorem i niebanalny zestaw gotowy! Po drugie - wiosna i lato stoją pod znakiem intensywnie nasyconych barw, a nawet neonów! Sandały czy czółenka w takich kolorach możesz zatem nosić zimą na imprezach i przyjęciach, a latem choćby codziennie!

Na dworze biało, a w naszych szafach na buty czarno. Od lat pasuje do nas zasłyszane w jednym z programów telewizyjnych stwierdzenie "Polki lubią wszystkie kolory butów, byle były czarne". Także podczas zimowych okazji mamy zamiar założyć szpilki o tej barwie. Może jednak przekonamy Was do zmiany zdania?

Dlaczego kolorowe? Pierwszym nasuwającym się argumentem jest nuda na ulicach. Wyróżnij się z tłumu i wybierz buty w kolorze dobranym do swojego typu urody i garderoby. Postaw na jeszcze jeden drobny akcent o barwie butów, a resztę stroju uzupełnij innym, neutralnym w odbiorze kolorem i niebanalny zestaw gotowy! Po drugie - wiosna i lato stoją pod znakiem intensywnie nasyconych barw, a nawet neonów! Sandały czy czółenka w takich kolorach możesz zatem nosić zimą na imprezach i przyjęciach, a latem choćby codziennie!

Zapraszamy do obejrzenia GALERII51 parkolorowych butów!

 

Więcej butów:

Wybieramy najładniejszy model butów EMU

Wybieramy najładniejszy model butów EMU

ręcznie robione, skórzane buty Wittchen na wiosnę i lato 2011, hand made, skóra naturalna

Skórzane buty Wittchen na wiosnę i lato 2011

Więcej o: