Etniczne naszyjniki Bijou Brigitte

Duża biżuteria lubi swetry
Naszyjniki Bijou Brigitte Duża biżuteria lubi swetry. Ciężkie, wyraźne naszyjniki o prostych, zgeometryzowanych kształtach doskonale wyglądają na tle cienkich dzianin o wyraźnej fakturze. Ciężkie, wyraźne naszyjniki o prostych, zgeometryzowanych kształtach doskonale wyglądają na tle cienkich dzianin o wyraźnej fakturze. Prosta forma urozmaicona etnicznym wytłoczeniem o motywach kojarzących się ze sztuką prekolumbijską, chińską lub hiduską dodatkowo przywodzi na myśl gorące, egzotyczne wakacje. I nie wygląda tak zimno. Wybór naszyjników, jaki Groszki wypatrzyły w sklepie Bijou Brigitte powinien spodobać się wszystkim tym z Was, które lubią nosić krótkie naszyjniki. Przez swój znaczny rozmiar pięknie eksponują delikatność kobiecej szyi. Pamiętaj tylko, że jeśli jesteś bardzo drobna, unikaj zbyt dużych "tarczy". Dla Ciebie lepszy jest ażurowy "koszyczek" na dłuższym łańcuszku. Naszyjniki kupisz w sklepach Bijou Brigitte. Kosztują od 12,90 do 14,90 euro.

Ciężkie, wyraźne naszyjniki o prostych, zgeometryzowanych kształtach doskonale wyglądają na tle cienkich dzianin o wyraźnej fakturze. Prosta forma urozmaicona etnicznym wytłoczeniem o motywach kojarzących się ze sztuką prekolumbijską, chińską lub hiduską dodatkowo przywodzi na myśl gorące, egzotyczne wakacje. I nie wygląda tak zimno.

 

Wybór naszyjników, jaki Groszki wypatrzyły w sklepie Bijou Brigitte powinien spodobać się wszystkim tym z Was, które lubią nosić krótkie naszyjniki. Przez swój znaczny rozmiar pięknie eksponują delikatność kobiecej szyi. Pamiętaj tylko, że jeśli jesteś bardzo drobna, unikaj zbyt dużych "tarczy". Dla Ciebie lepszy jest ażurowy "koszyczek" na dłuższym łańcuszku (powyżej pośrodku).

 

Naszyjniki kupisz w sklepach Bijou Brigitte. Kosztują od 12,90 do 14,90 euro.

Bijou Brigitte

 

Ashlee-emo też lubi Bijou Brigitte!

Wolisz minimalizm? Oto prosty komplet Yes

Bielizna na każdą figurę

Czytaj w Znam.to: MAC, Lekka baza ze specjalnym efektem silikonowym - przereklamowana!

 

Więcej o: