Pensjonarska sukienka

Prostota w dawnym stylu
Pensjonarska sukienka Prostota w dawnym stylu. Grzeczne sukienki ołówkowe święcą w tym sezonie triumfy. Jedwabną sukienkę o linii O kupisz w sklepie Revolve Clothing. Kosztuje 106 dol. USA, czyli ok. 295 zł. Grzeczne sukienki ołówkowe święcą w tym sezonie triumfy. Wspaniale, bo doskonale podkreślają sylwetkę. Jeśli jednak masz ochotę na królujące sezon czy dwa temu bombki, nie będziesz niemodna. Pensjonarska sukienka o linii O uszyta jest z białego jedwabiu. Jest niezwykle delikatna i cienka. Ozdobiona kokardkami i plisami ma krótki rękaw i przejrzysty materiał, dlatego noś ją do szarych, grubych, wełnianych rajstop i ogromnego kardiganu. I nie przejmuj się kontrastem - o to teraz chodzi! Sukienkę kupisz w sklepie Revolve Clothing. Kosztuje 106 dol. USA, czyli ok. 295 zł.

 

Grzeczne sukienki ołówkowe święcą w tym sezonie triumfy. Wspaniale, bo doskonale podkreślają sylwetkę, jeśli jednak masz ochotę na królujące sezon czy dwa temu bombki, nie będziesz niemodna.

 

Restrosukieneczka o linii O uszyta jest z białego jedwabiu i jest niezwykle delikatna i cienka. Ozdobiona kokardkami i plisami, ma krótki rękaw i przejrzysty materiał, dlatego noś ją do szarych, grubych, wełnianych rajstop i ogromnego kardiganu. I nie przejmuj się kontrastem - o to teraz chodzi!

 

Sukienkę kupisz w sklepie Revolve Clothing. Kosztuje 106 dol. USA, czyli ok. 295 zł.

 

revolveclothing.com

 

Złocista sukienka Topshop na szaloną noc

 

Perfumy bardzo w stylu retro

 

Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa?

 

Zostań kosmetycznym jurorem i wygraj jedna z 420 nagród!

 

Czytaj w serwisie Znam.to - Kultowy krem nawilżający

Więcej o: