Dżinsy z charakterem

Zapinane na suwak?
Dżinsy z charakterem Zapinane na suwak? Rurki nie wychodzą z mody. Są w tym sezonie mocno przytłumione przez szerokie spodnie z wysokim, ale ulica nadal hołduje wygodnym wąskim nogawkom. Rurki nie wychodzą z mody. Są w tym sezonie mocno przytłumione przez szerokie spodnie z wysokim stanem i inne nawiązania do szalonych lat 70., ale ulica nadal hołduje wygodnym i bezpretensjonalnym wąskim nogawkom. Tajną bronią rurek są też detale, które mogą one wyeksponować lepiej niż wszelkie szerokie fasony. Prezentowane dżinsy mają detal ultramodny i niezwykle seksowny: suwak w nad kostką. Niby nic, a jakie wrażenie! Obcisły fason odwzorowuje kształt nóg dzięki domieszce lycry, a intensywnie niebieski kolor, odwzorowując barwę letniego nieba, jest bardzo odpowiedni na wakacje. Spodnie kupisz w sklepie Madison Los Angeles. Po obniżce kosztują 74 dol. USA, czyli ok. 150 zł.

 

Rurki nie wychodzą z mody. Są w tym sezonie mocno przytłumione przez szerokie spodnie z wysokim stanem i inne nawiązania do szalonych lat 70., ale ulica nadal hołduje wygodnym i bezpretensjonalnym wąskim nogawkom. Tajną bronią rurek są też detale, które mogą one wyeksponować lepiej niż wszelkie szerokie fasony.

 

Prezentowane dżinsy mają detal ultramodny i niezwykle seksowny: suwak w nad kostką. Niby nic, a jakie wrażenie! Obcisły fason odwzorowuje kształt nóg dzięki domieszce lycry, a intensywnie niebieski kolor, odwzorowując barwę letniego nieba, jest bardzo odpowiedni na wakacje.

 

Spodnie kupisz w sklepie Madison Los Angeles. Po obniżce kosztują 74 dol. USA, czyli ok. 150 zł.

 

Madison Los Angeles

 

Wolisz szerokie?

 

A może szorty?