Prostownica Philips HP8372/00

Prostownica Philips HP8372/00 zaimponowała mi już samym wyglądem. Nowoczesny design podkreśla jej oryginalność. Wykonanie jest solidne i stawia na wygodę użytkowania. Posiada długi, funkcjonalny kabel, który umożliwia swobodne ruchy i nie ogranicza. Sprzęt jest łatwy w obsłudze. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ często prostuję włosy. Każdy przycisk jest dokładnie oznaczony. Z łatwością można regulować temperaturę lub uruchomić jej automatyczne dostosowanie.


Wielką zaletą sprzętu jest szybkie nagrzewanie. Po kilkunastu sekundach prostownica osiąga odpowiednią temperaturę, dzięki czemu nie muszę uruchamiać jej dużo czasu przed zamiarem użycia. Oczywiście muszę zwrócić uwagę na jej główny atut - posiadanie czujnika Moisture Protect. Najbardziej byłam ciekawa właśnie tej technologii, która zapewniała utrzymanie odpowiedniego nawilżenia. Nie zawiodłam się. Moje włosy zachowały swoją naturalność, a ja z całą pewnością mogę przyznać, że dzięki tej właściwości, prostownica Philips HP8372/00 dba o piękno jak żadna inna! Podczas prostowania zwróciłam uwagę na ruchome płytki ceramiczne. Dostosowują się odpowiednio do grubości każdej partii, by nie niszczyć struktury włosów. Właśnie na tym polega bezpieczna stylizacja! Zauważyłam brak elektryzowania się, dzięki czemu moja fryzura wygląda atrakcyjnie, a przecież o to właśnie chodzi!


Według mnie, jest ideałem, ponieważ pomaga w codziennej pielęgnacji, by uzyskać piękny efekt, a nie szkodzi wysuszając, czy niszcząc strukturę włosa. Już nigdy nie zamieniłabym jej na żadną inną! Prostowanie z tym sprzętem jest lekkie i przyjemne, a rezultat jest rewelacyjny. Włosy są proste, miękkie, gładkie i pięknie się układają. Są przede wszystkim naturalne i pełne życia. To sprzęt z klasą i każda kobieta powinna mieć go w domu!

Polecam,
Anna Majewska