Mój hit z sieciówki: sukienka Mango

Sukienek nigdy dość w mojej szafie! To moje orędzie noworoczne! Tym razem wybór padł na prostą sukienkę z miękkiej tkaniny, w delikatny rzucik. Świetna: ładna, wygodna i do ogrania na różne sposoby.

Zestaw 1Serwisy prasowe firm

Zegarek Citizen 520 zł, torebka Mango 129 zł, sweter Kiomi/Zalando.pl 199 zł, sukienka Mango 139 zł, podkolanówki Calzedonia 34,90 zł, buty Sketchers/Sarenza.pl 399,90 zł

Idealny zestaw na typowy dzień w redakcji. Bez eleganckich oficjalnych spotkań, bez zadęcia. Wygodny, ciepły, w dodatku sprawdzi się na rowerze. Dobieram do niego cieliste rajstopy i ukochana puchowa parkę. Nawet gdyby znienacka sypnęło śniegiem, jestem przygotowana  - nie zmarznę i nie wpadnę w poślizg  ;) Jeszcze tylko czapka typu "wór na kartfole", rękawiczki i wrzucam przerzutkę.

Zestaw 2Serwisy prasowe firm

Sukienka Mango 139 zł, kolczyki Yes 109 zł, sweter C&A 69,90 zł, torebka Zara 199 zł, kozaki Zara 349 zł, naszyjnik Mango 119 zł

A to zestaw na dzień, w którym dużo się dzieje: konferencja, spotkanie z nową firmą, prezentacja w showroomie. Poświęcam się i zakładam obcasy - to naprawdę  dużo jak na mnie! Reszta raczej prosta: minimalistyczna torebka, proste kolczyki, plus najzwyklejszy sweter pod slońcem. Całość uboga kolorystycznie (bardzo lubię nosić jedynie dwa kolory), ale w sumie efektowna.