River Island: specjalna kolekcja butów zaprojektowana przez blogerkę

Brytyjska sieciówka nawiązała współpracę z popularną fińską blogerką Sandrą Hagelstam. Efektem tego mariażu jest specjalna mini kolekcja butów, którą można już kupić w salonach marki.

Urodzona w Finlandii Sandra zaczęła pisać blog w 2010 r., kiedy studiowała Projektowanie Ubioru w prestiżowym londyńskim College of Fashion. Jej Niepowtarzalny styl spowodował, że "5 Inch and Up" w krótkim czasie pozyskał tysiące wiernych czytelników na całym świecie, którzy dowiedzieli się o jej pasji do szpilek, koturn i wszelkiego rodzaju niebotycznie wysokich butów!

Przy tworzeniu kolekcji butów dedykowanej River Island, Sandra kierowała się wcześniejszym doświadczeniem w projektowaniu oraz aktualnie inspirującymi ją trendami. Rezultatem jej pracy jest sześć unikalnych modeli obuwia, które łączą w sobie elementy mocnej i bardzo kobiecej, wiktoriańskiej estetyki. Projekty Sandry stanowią wierne odzwierciedlenie jej wyjątkowego stylu. Urzekają wyraźnymi cięciami, stonowaną paletą barw i szczegółowymi zdobieniami. W kolekcji znajdziemy między innymi zamszowe kozaki za kolano, botki w kostkę i czółenka.

Specjalna kolekcja butów 5 Inch and UpAutorka bloga i projektantka kolekcji dla marki River Island

"Możliwość współpracy z River Island nad tym fantastycznym projektem to prawdziwy zaszczyt. Nie mogę doczekać się, aż nasza kolekcja pojawi się w sprzedaży! Moim celem było stworzenie kolekcji intensywnej, uwodzicielskiej, skierowanej do mocnych i pewnych siebie kobiet, które wiedzą, że dobrze dobrana para butów to kluczowy element każdego stroju. Chętnie zobaczę, jak dobierają do tych butów różne stylizacje! Współpraca ze wspaniałymi ludźmi z River Island była dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Mam nadzieję, że kobiety będą czuły się tak genialnie nosząc te buty, jak ja czułam się podczas ich tworzenia."

 

River Island - specjalna kolekcja butówKolekcja 5 Inch and Up zaprojektowana przez blogerkę

 

Kolekcja 5 Inch and Up jest dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych River Island oraz sklepie online. Ceny poszczególnych modeli wahają się od 400 zł do 1000zł.

Zobacz całą kolekcję butów zaprojektowaną przez blogerkę dla marki River Island>>

Zobacz podobną propozycję butów:
AUTRES Czarne Czółenka na Szpilce Odwieczna Klasyka
w okazje.info
Jak podoba Ci się ta kolekcja?