Boże Narodzenie 2018

Na Avanti24.pl znajdziesz nie tylko prezenty, takie jak gadżety, biżuteria czy torebka. Przygotowałyśmy dla ciebie również inspiracje - ciekawe przepisy, ozdoby, dekoracje, ozdoby choinkowe i ozdoby świąteczne, dzięki którym poczujesz magię świąt. Nie zabrakło również mody - hitem sezonu jest świąteczny sweter. Zajrzyj do nas i wybierz najładniejszy prezent dla mamy, prezent pod choinkę dla bliskiej osoby lub znajdź pomysł na świąteczną kartkę DIY, czyli zrób to sam!

Moda

Polecamy

Inspiracje na święta! Sprawdź nasz wybór!

Dom

Polecamy

Świąteczne dekoracje i rozwiązania dla domu

Kuchnia

Polecamy

Stylizacje idealne na jesień. Sprawdź nasz wybór!

Prezenty

Polecamy

Stylizacje idealne na jesień. Sprawdź nasz wybór!

Boże Narodzenie 2018

Boże Narodzenie tuż tuż, a każde święta wiążą się z konkretnymi tradycjami. Rodzinne spotkania są najpiękniejsze, gdy przebiegają w miłej atmosferze i wyjątkowym otoczeniu. Podpowiadamy, jak wykonać albo gdzie kupić stroiki na Boże Narodzenie oraz piękne ozdoby na Boże Narodzenie, które zawiesisz na pachnącym drzewku. Z kolei to, co pod drzewkiem ucieszy twoich bliskich.

Prezenty na święta to nieraz trudny orzech do zgryzienia, ale nie ma się czym martwić, ponieważ pomysły na prezenty świąteczne to nasza specjalność! Mamy mnóstwo propozycji na prezent dla taty na święta, prezent dla mamy na święta, prezent na święta dla dziewczyny, prezent dla żony na święta, a także prezent na święta dla chłopaka.
Prezenty na święta mogą być praktyczne, albo zabawne! Śmieszne skarpetki świąteczne albo swetry świąteczne męskie i swetry świąteczne damskie wprowadzą pozytywny nastrój i sprawią, że będzie to prawdziwie bajkowe Boże Narodzenie!

Do kobiet kierujemy też nasze pomysły na paznokcie świąteczne: oprócz naklejek i wzorów z reniferami modna będzie klasyczna czerwień z ciemnozielonymi akcentami. Mamy również eleganckie sukienki na święta, które zachwycą ciebie i rodzinę. Święta w Polsce wiążą się z kilkudniowymi przygotowaniami. Prezenty i stylizacje to nie jedyne wyzwanie. Najważniejsze jest to, co postawimy na świątecznym stole.

Potrawy na Boże Narodzenie mogą być tradycyjne albo delikatnie unowocześnione. W obu przypadkach tego, czego nie może zabraknąć to sałatki na Boże Narodzenie oraz ciasta na Boże Narodzenie. Zgromadziliśmy w jednym miejscu wszystkie użyteczne i dobre przepisy na Boże Narodzenie, aby oszczędzić wam stresu związanego z przygotowaniem uroczystej kolacji. Piękną tradycją są również życzenia świąteczne boże narodzenie, które warto przygotować i wysłać z odpowiednim wyprzedzeniem, niezależnie od tego, czy na kartce pocztowej, czy w formie elektronicznej.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, przeżyj go tak jak lubisz najbardziej!