Pierwszy sklep Monki powstanie w Krakowie!

Pod koniec maja informowałyśmy o tym, że kolejna marka z portfolio szwedzkiego koncernu H&M nareszcie pojawi się w Polsce. Wiemy już gdzie dokładnie będzie zlokalizowany pierwszy salon Monki!

Monki to jedna z najbardziej barwnych szwedzkich marek należących do koncernu H&M, która doskonale łączy skandynawskie wzornictwo ze stylem streetwear zaczerpniętym z azjatyckich ulic. Ubrania oraz dodatki, które znaleźć można w sklepach tego brandu doskonale nadają się do odważnych, modowych eksperymentów, dlatego z wielką niecierpliwością czekamy na pierwsze w Polsce sklepy z szyldem Monki.

Monki otwiera pierwszy sklep w Polsce: na początek w Krakowie

W pierwszym komunikacie, który otrzymaliśmy od Jennie Dahlin Hansson, dyrektor zarządzającą Monki, mogliśmy przeczytać, że:

Polska to dla nas nowy, fascynujący rynek. Nie możemy się doczekać aż produkty Monki pojawią się w stylizacjach polskich pasjonatek mody. Chcemy, aby Polki odkrywały Monkiwersum nie tylko online, lecz również w sklepach stacjonarnych.

Dowiedziałyśmy się wówczas także, że w Polsce planowane jest otwarcie dwóch salonów marki - jednego zlokalizowanego w Katowicach, a drugiego w Krakowie. Jako pierwszy miał otworzyć się sklep w Galerii Katowickiej, jednak już dziś wiemy, że pierwszy stacjonarny sklep Monki w Polsce zadebiutuje w krakowskiej Bonarce. Salon będzie miał powierzchnię ponad 400 m. kw. i będzie najnowszym konceptem szwedzkiej marki.

Monki to kolejna marka należąca do szwedzkiego giganta H&M, która już wkrótce pojawi się w Polsce. W warszawskiej Elektrowni Powiśle już niedługo będziemy mogły robić zakupy w innym sklepie tego koncernu - Weekday!

Więcej o: