Moda 2019: wiosenna kolekcja Hunter [kalosze, kurtki przeciwdeszczowe]

Hunter to nie tylko najsłynniejsze kalosze świata, ale także przeciwdeszczowe kurtki i płaszcze, plecaki oraz akcesoria. Nowa kolekcja marki to eksplozja kolorów w modzie 2019 roku.

Topniejący śnieg, deszcz, zmienne warunki atmosferyczne na przełomie zimy i wiosny wymagają odpowiedniego przygotowania. Hunter, brytyjska marka z ponad 160-letnią historią, przygotowała na wiosnę kolekcję kolorowych kaloszy, wodoodpornych kurtek i płaszcze oraz akcesoriów, które przydadzą się w nadchodzących miesiącach. 

Moda 2019: wiosenna kolekcja Hunter 

Wiosenna kolekcja HunterWiosenna kolekcja Hunter mat. prasowe

Najnowsza kolekcja utrzymana jest w jasnej, ciepłej kolorystyce. Dominują pastelowe róże oraz zielenie, odcienie błękitu, ale także energetyczny oranż oraz ognista czerwień. Hunter, zgodnie z trendami wiosna-lato 2019, proponuje w swojej kolekcji supermodne płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe. Obecnie wodoodporne okrycia wierzchnie nie spełniają funkcji wyłącznie użytkowej, ale mają być także pełnoprawnym elementem modnej stylizacji. W kolekcjach znanych projektantów na sezon wiosna-lato 2019 obecne były zarówno  transparetne płaszcze (Fendi), jak i przezroczyste modele w modnych kolorach - fiolecie (Sies Marjan), różu (Kate Spade) oraz oranżu (Escada). W kolekcji Hunter znajdziecie zarówno klasyczne płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe, jak i wodoodporne modele z ciekawymi detalami. 

Moda 2019: kalosze Hunter 

Kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe HunterKurtki i płaszcze przeciwdeszczowe Hunter mat. prasowe

Marka Hunter najbardziej znana jest oczywiście dzięki kaloszom. Pierwsze modele słynnych wellingtonów pojawiły się na rynku w 1918 roku. Najbardziej popularne kalosze Royal Hunter Wellingtons oraz Green Hunter zadebiutowały na rynku w 1958 roku. Każdego roku marka wypuszcza nowe wersje kultowych modeli, często współpracuje z artystami oraz innymi brandami. W listopadzie 2018 roku Hunter pokazał specjalną kolekcję powstałą we współpracy z Disney z okazji premiery filmu "Mary Poppins powraca". W wiosennej odsłonie Hunter pojawiły się wysoki i niskie kalosze w kolorze żółtym, czerwonym, różowym oraz miętowym. Na uwagę zasługuje model z ciekawym detalem ozdabiającym przód cholewki. 

Moda 2019: plecaki i torby Hunter

Od kilku lat marka sukcesywnie wbogaca swoją ofertę o kolejne produkty. Po przeciwdeszczowych kurtkach i płaszczach w sprzedaży pojawiły się torby oraz plecaki. W wiosennej kolekcji znajdziecie kolorowe plecaki, duże shoppery, torby do transportu kaloszy oraz modne nerki. 

Więcej o: