Karolina Pisarek w kampanii marki Shameless

Karolina Pisarek, jedna z finalistek piątej edycji Top Model, wzięła udział w kampanii polskiej marki Shameless.

Choć Karolina Pisarek zajęła drugie miejsce w piątej edycji popularnego programu Top Model, jej kariera rozwinęła się dość szybko i dziś modelka może pochwalić się współpracą z projektantami - Robertem Kupiszem oraz La Manią, a także markami popularnymi, jak Mohito, Sugarfree czy Sinsay. Regularnie pojawia się również na okładkach znanych magazynów oraz uczestniczy w niezliczonej liczbie sesji modowych. 

Karolina PisarekKarolina Pisarek fot. Shameless

Najnowsza współpraca z polską marką Shemeless to jedna z najciekawszych sesji, w jakich pojawiła się Karolina. W obiektywie Wojciecha Barczuka modelka prezentuje najnowszą kolekcję marki, w której oprócz T-shirtów z charakterystycznymi napisami, pojawiło się kilka nowości. Na uwagę zasługują przede wszystkim oversize'owe płaszcze, a także mocno odsłaniające plecy body z długim rękawem i minimalistyczne sukienki w stylu lat 90.

Karolina PisarekKarolina Pisarek Fot. Shameless

Shameless to polska marka, która popularność zdobyła dzięki koszulkom z prostym, chwytliwym napisem, jak "No bra day" czy "Podobno nie ma ideałów, a jednak jestem", które doskonale pasują do instagramowego przekazu. W nowej kolekcji pojawiły się nowe hasła, między innymi "Skandal" oraz "I lied". 

Karolina PisarekKarolina Pisarek Fot. Shameless

Więcej o: