Pierwsze damy w eleganckich zestawach na szczycie NATO. Wśród nich Melania Trump i Małgorzata Tusk

11 lipca w Brukseli rozpoczął się szczyt NATO. Przybyli na niego najbardziej wpływowi politycy na świecie wraz z żonami. To one, dzięki klasycznym i eleganckich kreacjom, przyciągały wzrok fotoreporterów. Która wyglądała najlepiej?

Żony są dla polityków wielkim wsparciem, dlatego często towarzyszą mężom podczas ważnych wizyt oraz państwowych uroczystości. Na szczycie NATO wzrok przyciągały szczególnie stylizacje Melanii Trump i Brigitte Macron, jednak Małgorzata Tusk również nie pozostawała w cieniu.

Melania Trump i Brigitte Macron na szczycie NATO

U boku mężów w Brukseli, na specjalnym koncercie w Waterloo, pojawiły się między innymi - partnerka premiera Belgii Amélie Derbaudrenghien, żona Recepa Erdogana - Emine Gülbaran Erdo?an, Brigitte Macron, Melania Trump oraz Małgorzata Tusk. Doskonale prezentował się również jedyny mężczyzna w tym gronie pań - mąż premier Luksemburga Gauthier Destenay.

Brigitte Macron, Melania Trump oraz Małgorzata Tusk na szczycie NATOBrigitte Macron, Melania Trump oraz Małgorzata Tusk na szczycie NATO fot. instagram.com@melaniatrump.style

Partnerki polityków postawiły na klasyczne fasony i kolory - dominowała czerwień, czerń oraz biel, a także modne w tym sezonie kwiaty. Uwagę przyciągała Brigitte Macron, która zamiast sukienki wybrała eleganckie spodnie i żakiet oraz Melania Trump, prezentująca się świeżo i kobieco w białej sukience o długości midi. Jak na ich tle wypadła Małgorzata Tusk? Żona byłego premiera na tę okazję wybrała granatową, obcisłą sukienkę z modną koronką i prześwitami. Trzeba przyznać, że wyróżniała się w towarzystwie pozostałych pań. 

Córka Donalda Tuska - Kasia Tusk - jest wpływową blogerką modową

Przypominamy, że córka Donalda Tuska jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Kasia Tusk od lat prowadzi bloga Make life easier, gdzie prezentuje swoje stylizacje i pokazuje obserwatorom codzienne życie. Ciekawe, czy znająca się na modzie córka polityka, tym razem pomagała mamie w doborze kreacji na szczyt NATO?

Więcej o: