Małgorzata Socha nazwie syna Konfacel? Mamy komentarz

Moda na oryginalne imiona wśród dzieci gwiazd trwa w najlepsze. Czy niebawem do grona maluchów nazwanych niestandardowo dołączy synek Małgorzaty Sochy?

W marcu tego roku Małgorzata Socha poinformowała fanów o trzeciej ciąży. Aktorka jest coraz bliżej rozwiązania, dlatego postanowiła urządzić modne ostatnio przyjęcie - baby shower. Razem z Małgorzatą Sochą bawiły się na nim również inne aktorki, np. koleżanka z planu przyjaciółek Agnieszka Sienkiewicz oraz Katarzyna Zielińska, a zdjęciami z imprezy gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie. 

Mój pierwszy i OSTATNI BABY SHOWER. Co to był za cudowny wieczór. Dziękuje Wam Dziewczyny że byłyście ze mną, to było dla mnie bardzo ważne. Dałyście mi siłę i ogromną dawkę pozytywnej energii.

Największą jednak uwagę przyciągnęła kolorystyka ubrań oraz dekoracji, szczególnie zdjęcie, które na Instagramowy profil wrzuciła firma organizująca przyjęcie. Wcześniej spekulowano, że Małgorzata Socha urodzi trzecią córkę, jednak niebieskie balony sugerują chłopca, co więcej - wnikliwi fani wypatrzyli prawdopodobne imię malca. Czyżby miał nazywać się Konfacel? Mino licznych pytań, aktorka nie skomentowała sprawy. Zrobił to za nią jej manager. Twierdzi on, że Małgorzata Socha i jej mąż o imieniu zdecydują dopiero, gdy dziecko pojawi się na świecie. 

Aktorka od 2008 roku jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Małgorzata Socha jest już mamą dwóch dziewczynek: pięcioletniej Zofii oraz półtorarocznej Basi. Znana jest z wielu popularnych seriali, takich jak "Przyjaciółki" czy "BrzydUla".

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Jeśli to prawda, Małgorzata Socha, nie jako pierwsza zostanie mamą dziecka o oryginalnym imieniu. Ostatnio burzę wywołało imię synka Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, którzy nazwali malucha Liam. Oryginalne imiona mają również córki Katarzyny Figury ( Koko Claire i Kaszmir Amber), Katarzyny Skrzyneckiej (Alikia Ilia) oraz dzieci Michała Wiśniewskiego (Fabienne, Etinnette, Xavier, Vivienne). 

Więcej o: