Modne i niedrogie torebki! Najtańsza za mniej niż 40 złotych!

Joanna Szczurek
07.02.2019 16:19
torebka szara born2be

torebka szara born2be (materiały prasowe)

Torebka to zazwyczaj dość duży wydatek. Jednak wcale nie musi tak być! Znalazłyśmy modne torebki z wyprzedaży, które kupisz w bardzo korzystnej cenie. Wybrałyśmy małe i duże modele, które są zgodne z aktualnymi trendami. Najtańszą kupisz za mniej niż 40 złotych!

Małe torebki do 100 złotych

małe torebki za mniej niż 100 złotychmałe torebki za mniej niż 100 złotych materiały prasowe

Mała torebka to niezbędny dodatek, który przyda się każdej kobiecie. Chociaż to duże torebki nosimy na co dzień, to w sytuacjach w których nie potrzebujemy nosić ze sobą dużej ilości rzeczy. Mała torebka jest przydatna na imprezie, kolacji ze znajomymi, czy na co dzień, na krótkie wyjścia. Modele, które wybrałyśmy są inspirowane najpopularniejszymi wzorami sezonu, a kupisz je w bardzo niskiej cenie! Najtańsza z nich kosztuje mniej niż 40 złotych. Pamiętaj, że mała torebka pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną. Dlatego jeżeli wybierasz klasyczne i proste stroje, może ona dodać całości charakteru. 

Duże torebki do 150 złotych

duże torebki damskieduże torebki damskie materiały prasowe

Duża torebka to podstawa naszych codziennych stylizacji. Nosimy ją do pracy, na zakupy oraz podczas codziennych spotkań. Taka torebka musi być przede wszystkim porządnie wykonana, tak, żeby przetrwała przy częstym użytkowaniu. Musi być również pojemna, ponieważ chcemy, aby pomieściła wszystko, czego potrzebujemy w ciągu dnia. Duże torebki damskie dobieramy do reszty naszej garderoby. Powinny być jak najbardziej uniwersalne, żeby pasowały do większości naszych ubrań.

Gdzie kupić tanie torebki?

Przede wszystkim tanie torebki znajdziesz na wyprzedażach. Wiele modnych modeli torebek jest też dostępnych w sklepach sieciowych. Kupisz tam korzystne cenowo torebki, które jakością i designem nie odbiegają od tych droższych. 

Więcej torebek do 100 złotych znajdziesz poniżej.

Kolor roku 2019 - Living Coral

Więcej o: