Kocie okulary przeciwsłoneczne. Kobiecy element letnich stylizacji

Joanna Szczurek
17.07.2018 11:57
kocie okulary przeciwsłoneczne

kocie okulary przeciwsłoneczne (www.victoriabeckham.com)

Latem okulary przeciwsłoneczne są niezbędne, by chronić oczy przed słońcem. Stanowią również efektowny element stylizacji. Najmodniejsze w tym sezonie oprawki mają formę kociego oka. Do jakiego kształtu twarzy pasują i jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać? Podpowiadamy!

Kocie okulary przeciwsłoneczne: panterka

kocie okulary przeciwsłonecznekocie okulary przeciwsłoneczne www.victoriabeckham.com/ materiały prasowe

Kocie okulary przeciwsłoneczne to hit tego lata! Naszym faworytem są oprawki w modny wzór panterki, które łączą ze sobą szyk retro z nowoczesnym akcentem. Pasują świetnie brunetkom, będą też idealne dla blondynek, którym ciemne oprawki nie zawsze pasują do delikatnej urody. Kocie okulary przeciwsłoneczne w panterkę występują w różnych kształtach. Bardzo modne w tym sezonie są wąskie oprawki. Naszymi faworytami są modele o oryginalnej, geometrycznej formie. 

Kocie okulary przeciwsłoneczne: klasyczne

kocie okulary przeciwsłonecznekocie okulary przeciwsłoneczne http://www.outfitidentifier.com/ materiały prasowe

Kocie okulary przeciwsłoneczne przeżywały chwile świetności w latach 50, gdy nosiły je gwiazdy kina. Teraz tryumfalnie wracają na ulice i wybiegi. Pasują zarówno do stylu retro, jak i do nowoczesnych stylizacji. Poniżej znajdziesz klasyczną wersję kocich okularów przeciwsłonecznych. Wersja z czarnymi oprawkami będzie pasować idealnie i do eleganckich ubrań, i do tych noszonych na co dzień. Ich wielkim plusem jest to, że są odpowiednie do wszystkich typów urody. 

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne?

okulary w kształcie kociego okaokulary w kształcie kociego oka saboskirt.com/ materiały prasowe

Zadajesz sobie pytanie jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać? Przede wszystkim powinnaś dobrać je odpowiednio do kształtu twarzy. Okulary w oprawkach w kształcie kociego oka są bardzo uniwersalne i tak naprawdę pasują do wszystkich kształtów twarzy - owalną i trójkątną optycznie wysmuklą, a kwadratowa wyda się w nich bardziej delikatna i subtelna. Jednak każde okulary trzeba dopasować indywidualnie, warto np. poradzić się sprzedawcy w salonie optycznym. 

Więcej o:
Zobacz także
  • okulary lato Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy? Podpowiadamy
  • Stylowe dodatki Stylowe dodatki na jesień - zegarki, buty, okulary
  • Maryl Streep - okulary Jak optycznie wyszczuplić twarz za pomocą okularów?