Przegląd bluz z kapturem nie tylko na siłownię

Joanna Szczurek
13.11.2017 16:10
bluzy z kapturem

bluzy z kapturem (bluzy z kapturem/ materiały prasowe)

Raz na pewien czas warto porzucić szpilki, sukienkę i żakiet, i wybrać coś wygodnego. Na co dzień, na spacer, czy na spotkanie z przyjaciółką wybierz strój, który będzie nie tylko komfortowy, ale również stylowy i modny. Naszym zdaniem te wszystkie kryteria spełniają bluzy z kapturem! Niech nie kojarzą się ci tylko ze sportowym stylem. Te, które wybrałyśmy, możesz stylizować na różne sposoby!

bluzy z kapturem
bluzy z kapturem/ materiały prasowe

Jesienią długą bluzę z kapturem możesz z powodzeniem nosić do kozaków za kolano lub motocyklowych botków. Jeżeli chcesz podkreślić talię, załóż też gruby pasek. Z kozakami najlepiej wyglądać będą bluzy bez dużej ilości wzorów, najlepiej jednokolorowe i oversize'owe. 

Bluza z kapturem może wyglądać świetnie do skórzanych spodni! Dobierz do niej śniegowce lub botki z futerkiem. W takim stroju będzie ci bardzo ciepło i wygodnie, a ponadto będziesz wyglądać zarazem stylowo i swobodnie. 

Możesz potraktować bluzę z kapturem jako główny element stylizacji. Wybierz taką z modnym motywem kwiatowym lub w ciekawym kolorze, na przykład w neonowej zieleni lub pastelowym fiolecie. Możesz wybrać te z ciekawymi napisami albo stylowymi rysunkami. 

Więcej o: