Locke & Key sezon 2. nie miał jeszcze premiery, a Netflix już zamówił kolejny! Będzie się działo

Netflix idzie jak burza i co raz wrzuca na platformę nowe seriale lub zapowiada produkcję kolejnych sezonów dostępnych już tytułów. Nieźle się rozpędził, jeśli chodzi o Locke & Key, bo choć 2. sezon jeszcze nie miał premiery, Netflix już potwierdził dalszą kontynuację serialu! Czego możemy się spodziewać? Wiemy jedno - będzie się działo!

Locke and Key obsada

Serial Locke & Key jest adaptacją serii komiksów autorstwa Joe Hilla (syna Stephena Kinga) oraz Gabriela Rodrigueza. Zadebiutował na platformie Netflix 7 lutego zeszłego roku. Historia utrzymana w klimacie horroru, fantastyki i historii dla nastolatków podbiła serca widzów. Nic dziwnego, że Netflix już teraz zapowiedział 2 kolejne sezony serialu. Ale po kolei. Serial Locke & Key opowiada historię trójki rodzeństwa, które ze swoją matką Niną wprowadza się do starego domu należącego do rodziny ich tragicznie zmarłego ojca. Dzieci odkrywają, że posiadłość kryje wiele tajemnic, a klucze do różnych drzwi w rezydencji mają magiczną moc zamieniania ludzi w duchy lub wymazywania pamięci. Głównymi gwiazdami serialu są: Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Darby Stanchfield, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Locke and Key sezon 2

W marcu 2020 Netflix ogłosił zamówienie na Locke and Key sezon 2. Jako, że fabuła serialu oparta jest na komiksach, możemy się spodziewać, że w kolejnym sezonie rodzeństwo Locke wciąż będzie oswajać się z rolą Strażników Kluczy, podczas gdy stawka jest coraz wyższa. Netflix nie podał na razie, ile odcinków będzie mieć 2. sezon Locke & Key i kiedy konkretnie możemy spodziewać się premiery, ale na pewno w tym roku! Zwłaszcza, że prace nad kręceniem produkcji potrwają prawdopodobnie do marca 2021 roku. W drugim sezonie do głównej obsady awansowali Aaron Ashmore, który wciela się w Duncana Locke'a i Hallea Jones grająca Eden Hawkins. Do stałej obsady dołączył też Brendan Hines, który nie występował w pierwszej serii. Aktor zagra nowego bohatera, Josha Bennetta - nauczyciela historii w Matheson Academy.

Locke and Key sezon 3

Jeszcze w trakcie trwania prac produkcyjnych nad drugim sezonem serialu Locke & Key platforma Netflix zdecydowała się podpisać kontrakt na 3. sezon! Na razie nie mamy wieści odnośnie fabuły kolejnej części, ilości odcinków, zmianach w obsadzie i innych kwestii, ale mamy nadzieję, że jest to kwestia czasu. Możemy się jedynie spodziewać, że jeszcze w tym roku ruszą prace nad 3. sezonem, bo przecież premiera 2. części zbliża się wielkimi krokami. Nie możemy się doczekać!