Anna Wendzikowska w kultowym kardiganie w sam raz na home office. To model z wyprzedaży!

Anna Wendzikowska jakiś czas temu opublikowała na Instagramie zdjęcie w najmodniejszym kardiganie na zimę. To model polskiej marki w ponadczasowym kolorze. Teraz można go znaleźć na wyprzedaży!

Anna Wendzikowska i jej supermodny kardigan

Kardigany wracają do łask. Nosimy je w zestawieniu z T-shirtami, sukienkami, a także z jeansami i spódnicami. Jeśli chcemy podkręcić swój look rezygnujemy z ubrań pod nimi, dzięki czemu stają się bazami naszych outfitów. Ania Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie w szarym modelu polskiej marki Loriini. Nieprzypadkowo, bo to brand, którego jest właścicielką. Kardigan jest miękki w dotyku, a jego krótszy krój pozwala na połączenie go np. ze spodniami z wysokim stanem. W sklepie online firmy znajdziemy ten model teraz na wyprzedaży za 280 zł. Na stronie internetowej dostępne są jeszcze trzy inne kolory.

Najmodniejsze, szare kardigany znajdziesz na Avanti24.pl.

Ania Wendzikowska morsuje

Morsowanie podbiło serca Polaków. Tę zimową aktywność w wodzie polecają także znani i lubiani. Niedawno Anna Wendzikowska także zdradziła, że poddała się nowej modzie. Prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie w pomarańczowym stroju kąpielowym, do którego dobrała białą czapkę i rękawiczki. Gwiazda podkreśla, że do tej pory była sceptycznie nastawiona do morsowania, jednak po poznaniu szczegółów, ile dobrego dla naszego zdrowia jest w stanie przynieść ten rodzaj zimowej aktywności, postanowiła spróbować.

Anna Wendzikowska i jej marka Loriini 

W zeszłym roku na naszym rynku pojawiła się zupełnie nowa marka Loriini. Zanim uruchomiono sklep internetowy gwiazdy takie jak Anna Wendzikowska czy Anna Kalczyńska pojawiały się w ubraniach z kolekcji brandu. Nie brakowało pytań od fanek prezenterek o nazwy firm, których produkty prezentują na sobie. Anna Wendzikowska szybko potwierdziła pojawiające się od dawna plotki, że to jej nowe „dziecko”. Obecnie brand cieszy się ogromną popularnością wśród Polek.