Te akcesoria to włosów od Invisibobble to istna rewolucja! Viralowe wałki do włosów zrobią piękne loki bez użycia ciepła

Marka Invisibobble zasłynęła wprowadzeniem na rynek gumek w kształcie sprężynki. Sama historia ich powstania jest nieźle. zakręcona. Dziś w ofercie Invisibobble znajdziemy też inne produkty do stylizacji i upinania włosów, które nie niszczą pasm, detronizują lokówki i zapewniają spektakularne efekty - a to wszystko w kilka sekund lub. najwyżej minut.

Założycielką marki Invisibobble jest Sophie Trelles-Tvede, która pierwszą innowacyjną gumkę do włosów wymyśliła jeszcze na studiach. Szykując się na imprezę kostiumową, spięła włosy zakręconym kablem od niedziałającego telefonu. Okazało się, że gumka-sprężynka nie powodowała nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia włosów ani nie odgniatała kosmyków. Invisibobble rozpoczęło działalność w 2012 roku w Niemczech. Rok później rozszerzono sprzedaż na inne kraje – aktualnie produkty marki można kupić w ponad 70 krajach, a charakterystyczną gumkę-sprężynkę zna większość kobiet.

Gumka do włosów gumce nierówna. Tradycyjne gumki nie tylko często powodują dyskomfort przy noszeniu (uczucie ciągnięcia), ale też mogą wpływać na wygląd włosów – przyczyniać się do ich łamania, odkształcać je, wkręcać się w kosmyki i zsuwać się z nich. Gumki sprężynki nie odbijają się na włosach i zapewniają stabilność fryzury – bez powodowania bólu głowy. Sprawdzą się przy każdym rodzaju włosów. W ofercie Invisibobble znajdziemy też gumki otoczone tkaniną w różnego rodzaju printach, które nie odkształcają pasm, a jednocześnie świetnie uzupełniają stylizację i same w sobie są ozdobą. A jeżeli nie gumka to może spinka? Klamry do włosów od Invisibobble to akcesoria, z pomocą których stworzymy niemal każde upięcie. Hitem są także viralowe wałki do włosów, pozwalające na uzyskanie pięknych, naturalnych loków - bez użycia ciepła!

 

Ten łatwy w użyciu, zestaw do loków, wykonany z najwyższej jakości jedwabistego materiału, pozwoli stworzyć wspaniałe fryzury bez użycia ciepła. Miękki materiał wałka do loków został zaprojektowany z myślą o jak najbardziej komfortowym śnie, a stylowe gumki do włosów nakręcone włosy w miejscu i mogą być używane do dodatkowej stylizacji włosów po użyciu zestawu.

 

Invisibobble oferuje także innowacyjne klamry do upinania włosów. Dzięki technologii HAIRLOVETECH™ klamry te zapewniają wygodę stosowania i troskę o włosy.

Invisibobble Clipstar Clawdia to nowoczesna, duża klamra w neutralnym czarnym kolorze ze wzorem. Świetnie trzyma włosy i idealnie sprawdzi się jako dodatek i uzupełnienie stylizacji.

Inny hit to EVERCLAW – pozbawiona metalu, innowacyjna klamra do włosów o wyjątkowym, modnym kształcie. Dzięki technologii HAIRLOVETECH™ zapewnia ona nie tylko wygodę, ale również dbałość o kondycję włosów.

Na koniec, warto wspomnieć o połączeniu gumki invisibobble® ORIGINAL z miękką tkaniną. To rozwiązanie gwarantuje pełen komfort upięcia dzięki spirali wewnątrz, podczas gdy materiał stanowi stylowe wykończenie fryzury.

Produkty Invisibobble to połączenie innowacji, stylu i troski o włosy – idealne dla każdej kobiety pragnącej wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.