Wejdź do świata Virtual SEPHORiA, by z uczestnikami z całego świata odkrywać nowości i trendy kosmetyczne. Zobacz, jak zdobyć bilet!

W piątek 29. września rusza wyjątkowe wydarzenie na platformie 3D - Virtual SEPHORiA, podczas którego wraz z uczestnikami z całego świata m.in. USA, Kanady, Włoch, Hiszpanii będziecie mogli odkrywać nowości i trendy kosmetyczne, porozmawiać na czacie z ekspertami topowych marek, wziąć udział w warsztatach i licznych grach z nagrodami. Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Podpowiadamy jak to zrobić! Aby zdobyć bilet do świata SEPHORiA i wyruszyć w największą przygodę po świecie kosmetyków zarejestruj się bezpłatnie na www.sephoria2023.com.

Virtual SEPHORiA to wyjątkowe wirtualne wydarzenie przygotowane przez sieć perfumerii SEPHORA, w którym piękno jest dla każdego, wyrażanie siebie i różnorodność są celebrowane, a każda chwila pełna jest niezapomnianych wrażeń i zabawy. Uczestnicy piątkowego spotkania, które rozpocznie się o godzinie 12.00, poruszać się będą w wirtualnych przestrzeniach stworzonym przez siebie awatarem. Wydarzenie umożliwi gościom udział w ekskluzywnych warsztatach, odebranie kolekcjonerskiego NFT, udział w grach i wymianę zdobytych punktów na punkty w programie lojalnościowym Sephora UNLIMITED.

W wirtualnych pokojach zainspirowanych nowojorskim apartamentem, uczestnicy będą mieli dostęp do unikatowych i ekskluzywnych materiałów przygotowanych specjalnie na tę okazję przez 50 marek kosmetycznych uczestniczących w wydarzeniu takich jak: Fenty Beauty, Makeup by Mario, Charlotte Tilbury, Rare Beauty, Benefit, Drunk Elephant, Tom Ford czy Valentino. Wśród nich debiutuje również polska marka dostępna w sieci Sephora – PHLOV by Anna Lewandowska.

Dołącz do Virtual SEPHORiA i wyrusz w największą przygodę po świecie kosmetyków. Nie przegap tego niesamowitego wydarzenia. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź oficjalną stronę SEPHORiA 2023: https://www.sephoria2023.com/.

Wydarzenie odbywa się w języku angielskim. Liczba miejsc jest ograniczona.

Virtual SEPHORiAVirtual SEPHORiA Fot. Sephora

Więcej o: