Rituals Cosmetics ogłasza relaunch swojej kultowej kolekcji przeznaczonej do domowego spa. Rituals of Hammam to idealny wybór na jesień

Nowa odsłona gamy Rituals of Hammam to nie tylko ulepszona formuła znanych i uwielbianych kosmetyków. To również nowe produkty, które świetnie uzupełnią jesienną pielęgnację, pozwalając na prawdziwy relaks w domowym zaciszu.

Marka Rituals zaprasza do stworzenia domowego spa dzięki oczyszczającym produktom The Ritual of Hammam. Kolekcja zainspirowana jest jedną z najstarszych tradycji oczyszczania ciała na świecie. Poświęcając czas na zmycie codziennych stresów i zmartwień, które obciążają nasze umysły, poczujemy się odświeżeni i odnowieni.

Rituals of HammamRituals of Hammam Fot. materiały prasowe

Nowa, ulepszona wersja tej gamy została wzbogacona o olejek arganowy, który tworzy idealne połączenie z eukaliptusem - aromatycznym drzewem znanym z energetyzującego oraz świeżego zapachu. Olej jest bogaty w witaminę E, ma działanie witalizujące, zmiękczające i nawilżające skórę. Co więcej, teraz produkty do kąpieli oraz pielęgnacji ciała z odświeżonej i ulepszonej kolekcji składają się w ponad 90% ze składników pochodzenia naturalnego, które zapewnią skórze odżywienie i gładkość.

Rituals of HammamRituals of Hammam Fot. materiały prasowe

Aby codzienna rutyna pielęgnacyjną stała się bardziej zrównoważona, marka Rituals przedstawia swoje najnowsze produkty, w których tradycja spotyka się z innowacją: Clean Beauty Bars. Ta kompaktowa kostka pielęgnująca jest idealna dla każdego, kto szuka bezwodnej alternatywy dla płynnych produktów kosmetycznych. Te niezawierające mydła kostki pielęgnujące zostały specjalnie opracowane, aby delikatnie oczyszczać i odżywiać skórę oraz włosy, pozostawiając je odświeżone, zregenerowane, a także pięknie pachnące. Naturalne nasiona i pestki owoców zapewniają umiarkowane lub intensywne złuszczanie, odsłaniając bardziej miękką oraz promienną skórę, podobnie jak tradycyjny zabieg Hammam.

Rituals of HammamRituals of Hammam Fot. materiały prasowe

Niezawierające wody, przyjazne dla wegan kostki Clean Beauty Bars są inspirowane podstawowymi kolekcjami Rituals i są dostępne w ośmiu klasycznych zapachach. Co więcej, nowa kolekcja zawiera ponad 90% składników pochodzenia naturalnego, a opakowania w 100% nadają się do recyklingu, ponieważ są wykonane z kartonów FSC.

Więcej o: