Ten kolor manicure jest jednym z hitów na jesień 2023. Szalenie elegancki i stylowy

Jaki manicure na jesień 2023? Ten kolor jest jednym z najlepszych wyborów. Paznokcie butelkowa zieleń są bardzo eleganckie i stylowe. Idealne na wiele okazji.

Paznokcie w kolorze butelkowej zieleni

Trudno odmówić uroku butelkowemu odcieniu zieleni. To bardzo elegancki kolor, a teraz jest jednym z najmodniejszych barw manicure na jesień 2023. Trzeba przyznać, że bardzo kojarzy się z tą porą roku. Jeszcze do niedawna był niezwykle popularny w modzie, teraz wpisuje się przede wszystkim w trendy manicure. Paznokcie w kolorze butelkowej zieleni mogą być proste i jednolite, a już zrobią niesamowite wrażenie i będą efektowne. Taki manicure można w dodatku zrobić samodzielnie, bo lakierów w tym odcieniu, także tradycyjnych jest bardzo dużo na rynku. 

Na jakie okazje się sprawdzi? Właściwie na każdą. To ciemny, stonowany kolor, więc takie paznokcie będą pasować do stylizacji do pracy, na co dzień, jak i na specjalną okazję lub wyjście ze znajomymi. Ta barwa pasuje właściwie do każdego kształtu paznokcia. Mogą na nie postawić zarówno młode kobiety, jak i panie w dojrzalszym wieku. Ten odcień zieleni nie postarza dłoni, a wręcz przeciwnie może dodać elegancji i na pewno odwróci wzrok od niedoskonałości.

 

Paznokcie butelkowa zieleń na co dzień

Zielone paznokcie w tym ciemnym odcieniu dobrze sprawdzą się na co dzień. Mogą być jednolite, ale możesz też postawić na ciekawe stylizacje. Dobrym przykładem jest french manicure, ale urozmaicony właśnie zielonym lakierem.

Zamiast klasycznego, białego paska, zdecyduj się na butelkową zieleń. Taki manicure będzie wyglądać elegancko i niebanalnie. Świetnie wyglądają również paznokcie butelkowa zieleń mat, które są bardzo modne. Można je urozmaicić jakimiś ciekawymi wzorkami kojarzącymi się z jesienią, np. listkami.

 

Manicure na wesele: butelkowa zieleń ze złotem lub brokatem

Paznokcie w kolorze butelkowej zieleni to strzał w dziesiątkę na wielkie wyjścia, takie jak wesela, rodzinne spotkania lub randki w restauracji. Na takie okazje warto dodać im trochę blasku. Dobrze spiszą się paznokcie butelkowa zieleń ze złotem. Te dwa kolory wyglądają razem fenomenalnie i bardzo szykownie.

 

Złoto może być w formie niewielkiego paska, pyłku, wzorku lub biżuteryjnego detalu 3D. W trendy wpisują się również paznokcie butelkowa zieleń z brokatem. Ten sposób zdobienia wrócił do łask i ma mnóstwo fanek! W połączeniu z tym ciemnym odcieniem zieleni będzie wyglądać spektakularnie. 

Czytaj też: Te paznokcie z TikToka to manicurowy hit na jesień. Top 3 pomysły na prosty, ale intrygujący manicure

Więcej o: