Nowa nawilżająca linia kosmetyków Yves Rocher Hydra Végétal. Wyciąg z edulisa sprawi, że cera będzie promienna!

W skórze może gromadzić się nawet 6-8 litrów wody. Każdy spadek tej ilości działa niekorzystnie na cerę - prowadzi do jej przesuszania, pękania i łuszczenia. Kosmetyki marki Yves Rocher z gamy Hydra Végétal zostały stworzone z myślą o potrzebie nawilżenia cery w każdym wieku, już od nastoletnich lat. Dzięki specjalnym formułom, opracowanym i testowanym pod kontrolą dermatologiczną w laboratoriach Yves Rocher we Francji, produkty dogłębnie nawilżają twarz i dają efekt świeżej, promiennej cery

Wyciąg z edulisa

W trakcie szczegółowych badań nad gamą produktów Hydra Végétal, specjaliści Yves Rocher odkryli sposób na walkę z problemami suchej skóry. Rozwiązaniem okazała się woda komórkowa pozyskiwana z edulisa - sukulenta o dużej wytrzymałości na trudne warunki. Roślina ta ma zdolność wychwytywania wody z otoczenia i przechowywania jej w liściach.

Ekstrakt z Carpobrotusa Edulisa jest nie tylko doskonałym aktywatorem nawilżenia, ale przyspiesza też działanie procesów regeneracyjnych i poprawia funkcjonowanie komórek w skórze. Ma on potrójne działanie nawilżające:

  • magazynuje wodę w głębi skóry,
  • rozprowadza ją do wszystkich warstw,
  • ogranicza jej parowanie w celu ciągłego nawadniania skóry

Serum intensywnie nawilżające

Nowością w gamie Hydra Végétal jest ultranawilżającego serum w płynie. Dzięki lekkiej, wodnistej konsystencji kosmetyk wchłania się chwilę po nałożeniu na twarz. W ten sposób serum może szybko zacząć działać i wniknąć we wszystkie warstwy skóry. Wystarczy tylko kilka minut, aby skóra twarzy znowu stała się świetlista, świeża i odżywiona! Ultra- -nawilżające serum w płynie Hydra Végétal można stosować tylko rano lub dwa razy dziennie – w trakcie porannej i wieczornej pielęgnacji.

Żel-krem intensywnie nawilżający 48H Hydra Végétal 

Dzięki specjalnej formule, opracowanej i testowanej pod kontrolą dermatologiczną w laboratoriach Yves Rocher, specjalistom udało się stworzyć kosmetyk, który nawilża i pielęgnuje cerę nawet przez 48 godzin*! Żel-krem występuje w dwóch wersjach - w szklanym słoiczku oraz w tubce.

Żeby przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, warto włączyć stosowanie żelu-kremu intensywnie nawilżającego 48h Hydra Végétal do codziennej pielęgnacji – zarówno porannej, jak i wieczornej. W ten sposób cera stanie się świeża i pełna blasku. Szybko uda się pozbyć też problemów z podrażnieniami oraz suchymi skórkami widocznymi np. na policzkach, brodzie lub w zagłębieniach przy płatkach nosa. Dzięki bardzo lekkiej formule kosmetyku żel-krem intensywnie nawilżający 48h Hydra Végétal szybko się wchłania. Wystarczy niecała minuta, aby produkt dokładnie wniknął w skórę, bez pozostawiania tłustej, lepkiej warstwy. Badanie kliniczne na próbie 22 kobiet. Rezultat – nawilżenie przez 48 godzin po 2 tygodniach stosowania 2 razy dziennie.

 

Nawilżająco-rozświetlajacy żel pod oczy Hydra Végétal 

Okolice oczu to najdelikatniejsza część całej twarzy, w związku z czym jest ona podatna na przesuszenie, przebarwienia i wiotczenie. Aby skóra w tym miejscu zawsze była w idealnej kondycji, warto zadbać o jej regularne nawilżanie. Wszystkie cenne składniki, w tym wyciąg z edulisa, specjaliści skoncentrowali w 15 ml opakowaniu, które mieści się w każdej walizce, plecaku, a nawet małej torebce. Lekka konsystencja żelu pod oczy sprawia, że na codzienną pielęgnację twarzy nie trzeba poświęcać dużo czasu. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania i już po chwili skóra jest świetnie nawilżona i rozświetlona.

Aksamitny krem intensywnie nawilżający

Krem nawilżający z gamy Hydra Végétal zawiera 89% składników pochodzenia naturalnego. Wśród nich główną rolę odgrywa wyciąg z Carpobrotusa Edulisa. Ten wyjątkowy sukulent pochodzi z obszarów pustynnych, gdzie wykształcił umiejętność przetrwania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. To zasługa tkanki wodnej, która pozwala sukulentom gromadzić wilgoć i uwalniać ją przez długi czas. Dzięki tym właściwościom wyciąg pozyskany z edulisa działa zmiękczająco na skórę. Jest także idealnym aktywatorem nawilżenia. To właśnie dzięki niemu aksamitny krem intensywnie nawilżający może wniknąć w najgłębsze warstwy skóry i działać nawet przez 48 godzin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.