Córka Moniki Bellucci podbija Tydzień Mody w Mediolanie. Fani: "skóra zdjęta z mamy"

Nie jest tajemnicą, że córki znanych modelek chętnie podążają ich śladami. Tak też jest w przypadku Devy Cassel, pociechy Moniki Bellucci. 18-latka zaprezentowała się na Tygodniu Mody w Mediolanie, zachwycając zgromadzonych gości oraz fotoreporterów.

Deva Cassel to owoc związku Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Modelka przyszła na świat 12 września 2004 roku. Niedawno 18-latka postanowiła iść śladami sławnej mody i spróbować swoich sił w modelingu. Nastolatka zadebiutowała w 2020 roku, kiedy to pojawiła się w kampanii zapachu Shine marki Dolce&Gabbana. Od tej pory influencerka regularnie bierze udział w podobnych projektach, a także pokazach mody.

Ostatnio pojawiła się na Tygodniu Mody w Mediolanie, gdzie odbył się pokaz najnowszej kolekcji projektantów Dolce &Gabbana. Deva Cassel pojawiła się na wybiegu, prezentując koronkową sukienkę mini, do której dobrano czarne pończochy oraz botki z noskiem w szpic. Dodatkowo look modelki dopełniają długie rękawiczki oraz naszyjnik z krzyżem. Stylizację uzupełniły delikatny makijaż oraz pofalowane włosy.

Media na całym świecie rozpisują się o urodzie Devy, którą z całą pewnością odziedziczyła po sławnej mamie. Panie wystąpiły też wspólnie w 2021 roku na okładce "Vogue Italia", gdzie doskonale widać podobieństwo obu pań.

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki na jesień 2022.

Więcej o: