Diesel pobiło rekord Guinnessa! A wszystko dzięki czwórce kochanków w romantycznym uścisku

Podczas tygodnia mody w Mediolanie zaprezentowano nie tylko nowe kolekcje na wiosnę-lato 2023, ale też pobito nowy rekord Guinnessa. Wszystko dzięki marce Diesel, która postawiła na zaskakującą aranżację wybiegu.

Na te dni przygotowują się przez wiele miesięcy. Znani projektanci oraz domy mody podczas trwających tygodni mody prezentują swoje kolejne kolekcje. Dbają nie tylko o stylizacje zaprezentowane na wybiegach, ale także wystrój sali, w której odbywa się pokaz.

Na prezentacji kolekcji Diesel na wiosnę-lato 2023 pojawiło się ponad 5 tys. gości. Uwagę zgromadzonych osób zwracały jednak nie tylko ubrania i dodatki przygotowane przez znany brand, ale także ogromna, nadmuchiwana instalacja, która zdobiła wnętrze Allianz Cloud Areny, gdzie zorganizowano wydarzenie.

Chciałem otworzyć Diesel dla publiczności, dla ludzi, którzy nigdy wcześniej nie byli na pokazie mody

- zdradził w jednym z wywiadów dyrektor kreatywny marki, Glenn Martens. W centralnym punkcie na wybiegu umieszczono nadmuchiwaną konstrukcję przedstawiającą cztery postacie, których ułożenie miało kojarzyć się z romantycznym zbliżeniem kochanków.

Dekoracja miała ponad 37 metrów wysokości i 49 metrów długości, ustanawiając tym samym rekord Guinnessa na największą dmuchaną instalację prezentowaną podczas pokazu na żywo. Za jej projekt odpowiadało Studio Dennis Vanderbroeck, a za produkcję firma Macy's Parade Studio, która zresztą tworzy ogromne balony na słynną, coroczną paradę Macy's Thanksgiving Day Parade w Nowym Jorku.

Najpiękniejsze torebki na jesień 2022 [DOBRE CENY]

Więcej o: