MORE LOVE - celebracja miłości w wakacyjnym wydaniu. Ta kolekcja BIMBA Y LOLA to hit! Powstała we współpracy z tokijskim grafikiem

We współpracy z tokijskim artystą Kentaro Okawarą, marka BIMBA Y LOLA przynosi MORE LOVE - celebrację miłości w każdej formie i kolorze. To coś więcej niż tylko kolekcja strojów kąpielowych i dodatków. To prawdziwe spełnienie marzeń każdego miłośnika maksymalizmu.

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych Kentaro Okawara x BIMBA Y LOLA

BIMBA Y LOLA nieustannie się rozwija i przełamuje modowe bariery na rynku mody. Najnowsza kapsułowa kolekcja kostiumów kąpielowych na sezon wiosna-lato 2022 powstała we współpracy z tokijskim artystą Kentaro Okawarą. Grafiki autorstwa Kentaro znajdują się na każdym elemencie nowej kolekcji. Nie zabrakło ich na kostiumach, breloczkach, czapkach, a nawet klapkach. Ta kolekcja to spełnienie marzeń każdej osoby, która lubi przeładowane, nowatorskie, ale przede wszystkim unikatowe projekty. Do współpracy przy nim zaprosiła artystów z całego świata, aby wypisali i ozdobili pocztówki z wakacji, jakie chcieliby wysłać do ukochanych osób. Kartki artystów składają się na lookbook kolekcji, który tworzy jedyny w swoim rodzaju album miłości.

BIMBA Y LOLABIMBA Y LOLA fot. mat. prasowe

Na potrzeby kampanii, wyjątkowy reżyser Anton Gottlob i stylista Danielle Emerson przenoszą nas na włoską plażę, gdzie nostalgiczny powrót do beztroskich wakacji z czasów dzieciństwa miesza się z radosną niewinnością. Ta kampania to pochwała radości i miłości! Bohaterki śmieją się do kamery, bawią i świetnie czują nie tylko w swojej skórze, ale też ubraniach. Śmiałość i radość w połączeniu z charakterystycznymi grafikami Kentaro wygląda obłędnie - nie tylko na zdjęciach, ale też na żywo!

BIMBA Y LOLABIMBA Y LOLA fot. mat. prasowe

Co naszym zdaniem warto mieć z kolekcji Kentaro Okawara x BIMBA Y LOLA?

Nietrudno zgadnąć, że jestem wielką fanką torebek. W swojej kolekcji mam kilka modeli marki BIMBA Y LOLA! I właśnie one jako pierwsze zwróciły moją uwagę w kolaboracji z grafikiem Kentaro Okawarą. Pomarańczowa shopperka ze zdjęcia poniżej może się okazać idealną torbą na wakacje, która pomieści wszystko, czego potrzebujesz na plażę. W dodatku z takim kostiumem kąpielowym? Nie będziesz miała sobie równych! Zwróć też uwagę na T-shirty, które dobrze odnajdą się w stylizacjach w duchu lat 70. i akcesoria, jak breloki czy czapki! 

No to co dziewczyny? Gotowe na plażę?

Kentaro Okawara x BIMBA Y LOLAKentaro Okawara x BIMBA Y LOLA fot. mat. prasowe

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.