r.oddity zmienia reguły gry! Polska marka właśnie ruszała z wypożyczaniem swoich torebek

Na rynku właśnie pojawił się nowy gracz - r.oddity! Marka tworzy torebki, które wyróżnia minimalistyczny, oryginalny design. Co najważniejsze, robi to z poszanowaniem środowiska! Okazuje się, że teraz zamiast kupować, można też wypożyczyć ich modele!

Pierwsza kolekcja r.oddity

Polska marka r.oddity właśnie wkroczyła na rynek. W pierwszej kolekcji brandu pojawiły się proste, jednak niebanalne torebki, które dopasujemy to wielu stylizacji. Nie zabrakło też oryginalnych modeli na wielkie wyjście. Firma tworzy produkty z naturalnych materiałów, które cechuje dużo dłuższa trwałość.

Nasze torebki mają służyć latami, a nawet pokoleniami, jak torebki naszych babć. Jednocześnie jesteśmy otwarte i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań.

- zdradza Malwina Miszczyńska, współtwórczyni r.oddity. W pierwszym dropie pojawiło się aż 5 torebek w czarnym kolorze. Na stronie internetowej firmy można znaleźć klasyczną shopperkę, listonoszki, a także oryginalną kopertówkę. Ceny zaczynają się od 599 zł. Warto wspomnieć również o kampanii brandu. Na zdjęciach pojawiły się nie tylko kobiety w różnym wieku, ale również mężczyzna!

Nowa kolekcja r.oddityNowa kolekcja r.oddity Mat. prasowe r.oddity

Kup, albo wypożycz

Szukasz torebki do sukienki na wesele? A może na randkę? Nie kupuj, wypożycz! Przedstawicie brandu podkreślają, że poszanowanie środowiska jest dla nich bardzo ważne. Stąd też pomysł, aby nie tylko sprzedać swoje torebki, ale również je wypożyczać. Decydując się na tą opcję, należy uiścić kaucję w wysokości 300 zł. Ceny za wypożyczenie torebki zaczynają się od 50 zł za dzień.

Zobacz też: najmodniejsze torebki na wiosnę 2021!