Lidl wprowadza do oferty Tradycyjne Polskie Szare Mydło. Kultowy kosmetyk wraca do łask

Tradycyjne Polskie Szare Mydło marki Barwa Cosmetics można teraz kupić w Lidlu. Klasyka gatunku w popularnej sieci wróży sprzedażowy sukces. Czy znów pokochamy ten kultowy kosmetyk?

Tradycyjne Polskie Szare Mydło od stycznia do kupienia w Lidlu 

Jedna z największych sieci supermarketów w Polsce wprowadza do oferty produkt, który doskonale zna pokolenie lat 70. To wtedy po raz pierwszy na sklepowe półki trafiło Tradycyjne Polskie Szare Mydło. Krakowska firma Barwa Cosmetics postanowiła przypomnieć Polakom o kultowym produkcie, który co prawda nie wygląda i nie pachnie tak pięknie jak wiele innych, kolorowych kosmetyków, ale za to dobrze działa. 

Tradycyjne Polskie Szare Mydło to produkt bezwonny, nie powinien uczulać ani wywoływać podrażnień. Do czego używać? Można nim myć zarówno dłonie, jak i całe ciało. Jest naturalne, a więc wpisuje się w ducha eko. Jest to również produkt wegański. 

Naturalny skład produktu, brak sztucznych barwników i substancji zapachowych sprawiają, że stosowane od lat szare mydło wzbudza sentyment wieloletnich klientów, jak również zyskuje zaufanie tych, którym bliskie sercu są tradycyjne sposoby pielęgnacji, naturalne składy i minimalizm.

- deklaruje marka. Barwa Cosmetics to krakowska firma z długoletnią tradycją, specjalizująca się właśnie w produkcji i udoskonalaniu formuły szarego mydła przyjaznego dla delikatnej skóry alergików. Poszanowanie dla tradycyjnych receptur oraz nieustanny rozwój to wartości, które firma stara się pielęgnować od pokoleń. 

Tradycyjne Polskie Szare Mydło w LidluTradycyjne Polskie Szare Mydło w Lidlu mat. prasowe

Lidl stawia na polskie produkty 

Zapraszając Tradycyjne Polskie Szare Mydło na swoje półki, Lidl po raz kolejny daje sygnał, że wspiera polskich producentów, a klientów zachęca do kupna rodzimych produktów.

Bardzo się cieszę, że Lidl Polska dostrzegł potencjał w naszym wyjątkowym naturalnym mydle i zdecydował się na stałą współpracę

– podkreśla Grzegorz Basista, Dyrektor Handlowy Barwa Sp. z o.o.

Doceniamy to, że jako polska, rodzinna firma obecna na rynku od 1949 roku robimy kolejny krok naprzód w naszej relacji z siecią handlową Lidl. Dzięki niemu Tradycyjne Polskie Szare Mydło będzie dostępne szerokiej grupie klientów, którzy z pewnością docenią jego łagodną, hipoalergiczną formułę i niemal w 100% naturalny skład. W naszych projektach ogromną wagę przykładamy do najwyższej jakości surowców oraz wegańskich receptur, które przestały być preferencją, a stanowią nowy standard w świadomości konsumentów.

- dodaje Grzegorz Basista. Tradycyjne Polskie Szare Mydło kupimy za mniej niż 2 złote.