Xmas Renee Girls, czyli świąteczna kampania Renee. Klimat vintage i moc inspiracji w sam raz na ten magiczny czas!

Właśnie pojawiła się świąteczna kampania marki Renee. W Xmas Renee Girls zobaczymy czołowe, polskie influencerki i ambasadorki firmy. Zaskoczeniem jednak nie są piękne stroje, a piosenka, którą wykonuje jedna z głównych bohaterek kampanii! O kogo chodzi? Przekonajcie się sami!

Świąteczna kampania Renee

W kampanii Xmas Renee Girls wzięły udział znane ambasadorki firmy: Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers. Filmik utrzymany w jazzowym klimacie pozwala przenieść się widzowi do magicznego i optymistycznego świata, gdzie główną rolę odgrywa taniec, muzyka i śpiew. Właśnie na potrzeby tej kampanii skomponowano melodię oraz napisano do niej tekst. To właśnie tę piosenkę wykonuje jedna z gwiazd kampanii SuperStyler.

Świąteczna kampania ReneeŚwiąteczna kampania Renee Mat. prasowe Renee

Święta w stylu Renee Girls

Bohaterki kampanii Renee prezentują stylizacje przygotowane z myślą o nadchodzących świętach. Możemy zauważyć looki, gdzie główne role odgrywały m.in. sukienki lub spódnice. W ten magiczny czas chcemy wyglądać elegancko i szykownie. Proste kroje dodatkowo pozwolą poczuć się pewnie po sytej kolacji lub obiedzie. Firma dzięki kampanii Xmas Renee Girls chciała sprawić, aby widzowie chociaż na chwilę zapomnieli o codziennych zmartwieniach i dali się przenieść w pozytywny i świąteczny czas.

 

Przepis na sylwestrowy look według Renee

Co na tegorocznego Sylwestra? Odpowiedź jest prosta: zabłyśnij niczym hollywoodzka gwiazda i wkrocz w 2021 rok pełna optymizmu i nadziei na lepsze czasy! W tym roku warto postawić na cekiny, które podkreślą sylwestrowy charakter naszej stylizacji. Czerń i czerwień to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. W świątecznej kampanii Renee możemy zauważyć influencerki w eleganckich, stonowanych kreacjach, które dzięki akcentom w postaci błyszczących cekinów tworzą szałowy look.

Modne sukienki na Sylwestra.

Więcej o: