Najśmieszniejsze komedie, które rozbawią cię do łez - tych produkcji nie możesz przegapić

Komedie pozwalają się odprężyć i znacznie poprawiają nasz humor. Jeśli trafnie dobierzesz tytuły na planowany seans, masz jak w banku relaks na kilka godzin. Dobrych filmów komediowych nie brakuje, jednak warto wyłowić spośród nich te najlepsze. Poznaj najśmieszniejsze komedie, które rozbawią cię do łez!

Najśmieszniejsze komedie - ,,Taxi"

Przebojowa zagraniczna komedia, którą koniecznie musisz zobaczyć. Daniel (Samy Naceri) jeszcze do niedawna rozwoził pizzę, bijąc rekordy szybkości podczas jazdy na skuterze. Kiedy jednak udaje mu się zdobyć licencję taksówkarza, z radością przesiada się za kółko tuningowanego Peugeota 406. W nowej pracy nie rezygnuje oczywiście z szybkiej jazdy, co staje się przyczyną jego kłopotów. Los chce, że trafia akurat na ambitnego, ale dosyć nierozgarniętego policjanta - Emiliena (Frédéric Diefenthal). Funkcjonariusz zgadza się anulować mu karę, jeśli ten przez tydzień będzie mu pomagał w śledztwie. A to nie byle jaka sprawa – Emilien robi wszystko, by rozpracować groźny niemiecki gang „Mercedesów".

 

Najśmieszniejsze komedie - ,,Złap mnie, jeśli potrafisz"

Śmieszne komedie oparte są czasem na faktach. Tak jest w tym przypadku, bo ta humorystycznie opowiedziana historia miała miejsce naprawdę. Skupia się bowiem na losach Franka Abagnale’a (w tej roli Leonardo DiCaprio), najmłodszego w dziejach oszusta wśród przestępców poszukiwanych przez FBI. Szesnastoletni chłopak Frank bardzo przeżywa rozstanie rodziców. Nie potrafiąc sobie do końca poradzić z sytuacją, decyduje się na ucieczkę i zaczyna zupełnie nowe życie w Nowym Jorku. Dzięki zdolnościom do fałszowania czeków bez problemu wychodzi na prostą, oszukując banki na kilkadziesiąt milionów dolarów. Nie mając żadnego doświadczenia, z wdziękiem udaje pilota linii PanAm, lekarza pediatrę, a następnie także wziętego prawnika. Jego śladem wyrusza nieubłagany agent FBI, Carl Hanratty (w tej roli Tom Hanks).

 

Najśmieszniejsze komedie - ,,Johnny English: Nokaut"

Nowa przygoda Johnny’ego Englisha (w tej roli jak zawsze niezawodny Rowan Atkinson) zaczyna się w momencie, w którym olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności - cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi" metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.

 

Najśmieszniejsze komedie - ,,Zabójczy numer"

Doskonała komedia kryminalna dla wszystkich, którzy lubią nieco mocniejsze kino. Slevin (Josh Hartnett) ma wyjątkowego pecha. Właśnie stracił pracę, musi opłacić mieszkanie, a na dodatek rzuciła go dziewczyna. Nie mając co ze sobą zrobić, zamierza tymczasowo wprowadzić się do znajomego - Nicka. Po drodze zostaje jeszcze okradziony i tak zostaje bez dokumentów. Choć na miejscu poznaje sympatyczną sąsiadkę, Lindsey (Lucy Liu), to nie koniec jego kłopotów. Niespodziewanie porywają go nieznajomi mężczyźni, którzy biorą go za Nicka. Okazuje się, że znajomy Slevina miał ogromny dług u jednego z szefów czołowych organizacji przestępczych, Bossa (Morgan Freeman). W wyniku dziwnego zbiegu okoliczności mężczyzna zostaje wplątany w niebezpieczną rozgrywkę między dwoma rywalizującymi ze sobą gangsterami. Te śmieszne komedie z pewnością poprawią twój humor!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.