,,The Kissing Booth" - film, na którego punkcie oszalał świat. Ku uciesze fanów powstała już 3. część!

Rzadko kiedy zdarza się, żeby zaraz po premierze filmu, producenci ogłaszali już powstanie kolejnej części. Tak jest w przypadku ,,The Kissing Booth". 2. część dopiero co miała premierę, a tu ku zaskoczeniu wszystkich dowiadujemy się, że gotowa już jest 3.! Jak potoczą się dalsze losy bohaterów?

The Kissing Booth było jedną z najpopularniejszych produkcji oryginalnych Netflixa w 2018 roku, o czym platforma sama informowała w trakcie jednej ze swoich konferencji. Nie powinny więc nikogo dziwić świetne wyniki oglądalności sequela produkcji. Kolejna część była więc formalnością, ale fani nastoletniej Elle Evans musieli na nią czekać zaskakująco długo. Film The Kissing Booth 2 trafił na platformę Netflix zaledwie tydzień temu - 24 lipca 2020 roku. Powody tak długiej przerwy zostały zupełnie niespodziewanie wyjaśnione w trakcie jednej transmisji live z obsadą filmu. Jak podaje portal Variety, proces powstawania sequela trwał tak długo, bo pracowano od razu nad dwiema produkcjami. Mówiąc krótko, Netflix tak bardzo wierzył w sukces serii, że z góry założył powstanie aż dwóch kolejnych części.

,,The Kissing Booth" 2

The Kissing Booth 2 kontynuuje historię w momencie, w którym zakończyła się 1. część, czyli obserwujesz pierwsze miesiące związku Elle z Noahem. Ich relacja zostaje wystawiona na próbę, gdyż przed dziewczyną jeszcze rok nauki w liceum, a on wyjechał już na studia do Bostonu, a dokładniej na Harvard. Jak to zwykle bywa z podobnymi związkami pojawia się wiele niedomówień, wiele podejrzeń i nieufność wynikająca z tęsknoty i dzielącej bohaterów odległości. Fabuła lawiruje więc pomiędzy problemami w związku, wystawianą na próbę przyjaźnią, nowymi znajomościami i wyborem uczelni. Temu wszystkiemu zwariowana Elle musi sprostać, co wcale nie jest takie łatwe. W tym wszystkim, jak na prawdziwą nastoletnią dramę przystało jest wiele emocji i niedomówień. Film The Kissing Booth 2 pomimo problemów z jakimi zmagają się bohaterowie, pokazuje beztroski świat nastolatków, którzy nadal są na takim etapie życia, że imprezy, przebierane bale i szkolne romanse są centrum życia. Dzięki takiemu podejściu, film jest bardzo przyjemny w odbiorze, nie komplikuje tego wszystkiego dodatkowymi, poważnymi dramatami. Bardzo podoba nam się odejście od typowego obrazu amerykańskiej szkoły, która kipi jadem i działa na zasadzie systemu klasowego. Tutaj między uczniami można zaobserwować więź, wszyscy się znają, lubią, pomagają sobie i kibicują. Znajdziesz tam także stereotypowe dziewczyny, które we wszystko się wtrącają, są modnie ubrane i przechadzają się korytarzami, jakby do nich należała szkoła, ale bardzo daleko im do Wrednych Dziewczyn. To miła odmiana, może równie nierzeczywista, jednak zdecydowanie bardziej pozytywna i działająca na plus.

,,The Kissing Booth" 3 - o czym będzie?

Na temat fabuły The Kissing Booth 3 wiadomo na razie bardzo niewiele, ale na pewno powrócą wszyscy najważniejsi członkowie obsady. Na ekranie zobaczysz ponownie m.in. Joey King, Jacoba Elordiego, Taylor Zakhar Perez, Molly Ringwald. Nie będzie w tym nic zaskakującego, jeśli stołek reżyserski zajmie ponownie Vince Marcello, ale ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Netflix opublikował też trwający niecałą minutę fragment z 3. części filmu. Musimy przyznać, że bardzo nas zaintrygował!